Baharlık damatlık modelleri

Baharlık damatlık modelleri

Erkeklerin hayatta en özel günlerinden biri olan düğünlerinde giyecekleri en az kadar önem taşır. Her erkek düğününde en şık en karizmatik bey olmak ister. Damatlık seçimi konusunda en önemli faktörlerden biri de mekan ve mevsimdir. Bu noktada baharlık damatlık modelleri hususunda bilgilendirici öneriler sıralamak istiyoruz.
Bahar aylarında yapılan düğünlerde açıkhavadan istifade etmek önem kazanıyor. Düğünler genelde kır düğünü, havuz başı, sahil gibi mekanlarda yapılıyor. Bu tür düğünlerde damat adaylarına kesinlikle smokin önermiyoruz. Ortamda rahat hareket edebilmek şıklığın yanında es geçilmemesi gereken bir mevzu. Ayrıca koyu renk tonlarındaki takım elbiseler yine bu mekanlar için uygun değildir.

Havanın sıcak olduğu zamanlarda seçilecek baharlık damatlık modelleri nem, gün içindeki koşturmaca düşünülerek seçilmeli. Düğün öncesinde fotoğraf çekimi de olacağı için rahat hareket etme imkanı verecek ve terletmeyecek kumaşlar seçilmeli. Renk olarak kemik, ekru, gri, bej tonları düğünler için ideal ve ferah br görünüm sağlar. Kullanacağınız gömleklerinde yine havadar olması yerinde olacaktır.

Düğün için otel, salon gibi şık bir mekan seçecekseniz koyu renk takım yada smokinleri kullanabilirsiniz. Yada sadece smokin ceketi kullanabilirsiniz. Ayakkabı seçimi de çok önemli konular arasındadır. Kumaşa uygun olarak deri, derby, oxford ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Ayrıca damat adayları için yaka mendili, yaka çiçeği gibi detaylar klas bir görünüm oluşturmaktadır. Bahar düğünleri için beyaz tonlarda yaka çiçekleri ferah, huzur veren bir silüet oluşturacaktır.

Bir önceki yazımız olan Yazlık Damatlık Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yazlık Damatlık Modelleri, şık Yazlık Damatlık Modelleri ve trend Yazlık Damatlık Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git