Kadın Saat Modelleri

Kadın Saat Modelleri

Kadınların kullandıkları saat modelleri başında renkli kordonlara sahip olan saat modelleri gelir. Kadın saat modelleri arasında yer alan saatlerden bazıları metal kordona sahip olan saatlerdir. İçi taşlı olan saat modelleri zarif kadınların önemli aksesuarlarındandır.

Kadın saat türleri arasında yer alan modellerin başında iç kısmı çiçek desenli saatler gelir. Çiçekli saatler hem kordonları hemde iç kısımları ile oldukça dikkat çekicidir. Aynı zamanda dış kısmı altın rengi olan saat modelleri de mevcuttur. Daha özel günler için kullanılan bu saat modellerinde taşlarda yer alır. Zincirli saat modelleri de kadınların en çok kullandıkları saat modelleri arasındadır. Kadın saat modelleri içinde yer alan zımba kordonlu saatler genç kızlar tarafından servilerek kullanılan saatlerdendir. Çeşitli ince zincirlerle ve renkli iplerle hareketlendirilen bileklik tarzı saatlerde kadın saat türleri arasında yer alır. Genç kesime hitap eden bu saat modelleri genellikle pastel renklerden oluşur. Bu tip saatlerde melek kanadı, kalp ve çeşitli taşlardan meydana gelen yan aksesuarlar bulunur. İnce deri kordonlardan meydana gelen zarif kadın saatleri daha estetik bir görünüm sağlar.

Dış kısmı tamamen kırmızı, sarı yada mavi olan spor saat modelleri kadınlar için gündelik olarak kullanılan şık bir aksesuardır. Bu tip saatleri spor yaparken yada alışverişe çıkarken rahat şekilde kullanabilirsiniz. Plastik kordona sahip olan bu saatler renkleri ile olduğu kadar rahat kullanımları içinde tercih edilir.

Bir önceki yazımız olan Defacto Saat Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Defacto Saat Modelleri, şık Defacto Saat Modelleri ve trend Defacto Saat Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git