2016 Transparan Gelinlik Modelleri

2016 Transparan Gelinlik Modelleri

Transparan gelinlikler zarafetin timsali olarak genç kadınların daha hoş görünmesini sağlar. 2016 transparan gelinlik modellerinde kollarda yer alan transparan detaylar kimi zaman sırt kısmında bulunur.

Transparan gelinlik türlerinde bel kısmı transparan olan gelinlik modelleri de sıklıkla kullanılır. Bel bölgesinde yer alan transparan detaylar küçük taşlarla hareketlendirilir. Vücuduna güvenen genç kızlar için ideal gelinlik türleri arasında yer alır. 2016 transparan gelinlik modelleri içinde; sırt kısmı transparan olan gelinliklerde mevcuttur. Sırt kısmında yer alan transparan detaylar dantellerle süslenir ve gelinlere zarafet kazandıran modeller ortaya çıkar. Yeni sezonda gelinlik modelleri daha çok transparan ve dantel detaylardan meydana geliyor. Gelinliklerin estetik yönlerini ortaya çıkarmak için transparan sıklıkla kullanılıyor.

Transparan gelinlik modelleri arasında bacak kısmı transparan olan gelinliklerde bulunuyor. Balık etek modellerinde dantellerle bir arada kullanılan transparan detaylı eteğe sahip olan gelinlikler hem çekici hemde romantik görünmenizi sağlayacak. Transparan detaylı gelinlik modellerini isterseniz sadece kol kısmında kullanabilirsiniz. Kollarınızı ortaya çıkaran transparan detaylar zarif bir havaya bürünmenize yardım eder.

Yeni sezonda transparan detaylar dantel ve güpürlerle bir arada kullanılacak. Sırt bölgesinde kullanılan transparan detayların üzerine işlenen güpür ve danteller bu akımın en önemli öğelerinden biri. Sırt kısmını daha estetik göstermek istiyorsanız bu tip gelinlik modellerinden faydalanabilirsiniz.

2016 Transparan Gelinlik Modelleri

Bir önceki yazımız olan Dar Kesim Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Dar Kesim Gelinlik Modelleri, en güzel Dar Kesim Gelinlik Modelleri ve şık Dar Kesim Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git