Vakko erkek gömlek modelleri

Vakko erkek gömlek modelleri

Erkeklerin en çok tercih ettiği kıyafetlerden bir tanesi gömlektir. Gömlek modelleri zevklere ve trendlere göre çeşitlilik gösterir. Şimdi gelin birlikte Vakko erkek gömlek modellerine biraz yakından bakalım.

Spor Modellerde Son Trendler

Gömlekleri en genel anlamda spor ve klasik olarak ikiye ayırmak mümkündür. Spor modeller genellikle desenli, farklı renklerde ve çok farklı çeşitte olabilir. Spor modellerde en çok tercih edilen kesim ise slimfit yani dar kesimdir. Vücuda yapışan ve hatları bariz ortaya çıkaran bu kesimi genellikle vücuduna güvenen erkekler kullanır. Son zamanlarda trend olan gömlek modellerine bakacak olursak; açık renk basic yani tek renk modellerden bahsedebiliriz. Bunun dışında pötikare, asimetrik kesim ve desenler, canlı renkler, diyagonal detaylar göze çarpıyor. Spor gömleklerde klasik gömleklerin aksine hâkim yaka modelleri daha sık görmek mümkündür.

Şıklığın Kolay Yolu

Klasik gömlek modellerine bakacak olursak çeşitliliğin spor gömleklere göre biraz daha azaldığını görebiliriz. En çok beyaz, lacivert gibi renklerin tercih edildiği klasik gömlekler, iş hayatında ve özel gün ve gecelerde kullanılmaktadır. Sık bir keten, kumaş ve ya kanvas pantolonla kombinlendiği takdirde oldukça dikkat çekici olmanız işten bile değil. Klasik erkek gömleklerde hâkim yaka gibi detaylar görmek pek mümkün değildir. Genellikle dik yaka kullanılır. Sık bir ceketle de kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Erkeklerin en çok tercih ettiği modeller ve renkler ile ilgili verdiğimiz bilgiler ışığında şık kombinler için Vakko erkek gömlek modellerine göz atmadan kararınızı vermeyin.

Bir önceki yazımız olan Şık bayan gömlek modelleri başlıklı makalemizde 2016 Şık bayan gömlek modelleri, yeni sezon Şık bayan gömlek modelleri ve yeni Şık bayan gömlek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git