Takı Modelleri

Takı Modelleri

Kadınların sıklıkla kullandıkları takı modelleri arasında yüzükler, bilezikler, küpeler, bileklikler bulunur. En güzel takılar arasında yer alan boncuklu ve taşlı takım modelleri klasik kıyafetler ya da spor kıyafetlerle birlikte uyumlu şekilde kullanılabilen takım modellerindendir.

Takı tasarımları içinde yer alan takılar arasında büyük formlu taşlı yada parmak yüzük modelleri de yer alır. Parmakları en iyi şekilde süsleyen bu yüzükler ojelerle beraber parmakları daha güzel gösterir. Takı çeşitleri içinde yer alan bilezikler altın yada gümüş modelleriyle oldukça popülerdir. Bazı imitasyon bilezik modelleri ise altın yada gümüş renkli olabilir. Kelepçeli bilezik modelleri yada künyelerde takı modelleri arasında yer almaktadır. Küpeler pek çok çeşitte tasarlanır ve her yaş grubundan farklı kesimlere hitap eden küpe çeşitleri bulunmaktadır. İnci küpeler, sallantılı küpeler, kulakları tamamen saran farklı tarz küpeler farklı küpe çeşitlerini oluşturur. Kadınların sıklıkla kullandıkları küpe çeşitleri arasında püskül detaylı küpelerde bulunmaktadır. En trend takılar arasında bulunan boncuk kolyeler boyun kısmını süsleyen farklı desen kolye çeşitlerindendir.

Takı modelleri arasında yer alan çeşitlerden biride; hızmalardır. Burunda harika görünen hızma çeşitlerinin pek çok çeşitleri vardır. Gençler arasında daha sık kullanılır. Takı modelleri arasında yer alan abiye takı modelleri özel günlerin en sık kullanılan takıları arasında yer alır. Parlak ve ışıltılı modellerden meydana gelmektedir.

Bir önceki yazımız olan İnci Takı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 İnci Takı Modelleri, en güzel İnci Takı Modelleri ve şık İnci Takı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Takı Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. hulya dedi ki:

    Toplumda klişeleşmiş takılardan bıkan bayan arkadaşlarım bunları deneyebilirler.

Sayfa başına git