Altın Kolye Modelleri

Altın Kolye Modelleri

Altın kolye türleri içinde bulunan modellerde kimi kolyeler ucunda herhangi bir figür bulunan modellerden meydana gelirken; kimi kolyelerde tek sıra taşlı yada kalın altın kolye türlerinden meydana gelmektedir. En güzel altın kolye modelleri içinde ince zincire sahip olan altın kolyeler gelir.

Altın kolye türleri içinde yer alan ve ucunda obje bulunan modellerde; nazar boncuğu yada mavi taşlardan meydana gelen kolyeler daha sık kullanılır. Bu kolye türlerinde uç kısmında sadece tek taş olan modellerde bulunmaktadır. Altın kolye çeşitleri içinde yer alan isimli altın kolyeler ismini boynunda taşımak isteyen kişiler için uygundur. İsminizin yazılı olmasını istemiyorsanız isminizin baş harfinin yer aldığı altın kolyede takabilirsiniz. İnce yani görünmeyen zincire sahip olan kolyeler gençler tarafından sıklıkla kullanılır. Bu kolye modellerinde uç kısımdaki obje dikkat çekicidir. Son derece zarif görünür. En trend altın kolye modelleri arasında nazar boncuklu kolşyelerde yer alır. Zincirin her tarafında ara ara dizilen nazar boncukları sizi nazardan koruduğu gibi görsellik açısından da oldukça estetiktir. Altın kolyeler içinde bulunan kalpli altın kolyeler görünümleriyle son derece romantiktir. İçi dolu olan altın kolyeler olduğu gibi nazar boncuklu altın kolyelerde bulunmaktadır. Zincirleri genelde belirgin ve parlaktır.

Bunun yanında kalpli kolye modellerinde köşe kısmında sadece tek bir taş olan kalpli altın kolye modelleri de mevcuttur.

Bir önceki yazımız olan Gümüş Takı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Gümüş Takı Modelleri, değişik Gümüş Takı Modelleri ve en güzel Gümüş Takı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Altın Kolye Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. buse dedi ki:

    Sonsuzluk işareti olan ile nazar boncuklu altin kolyeyi beğendim

Sayfa başına git