Bilezik Fiyatları

Bilezik Fiyatları

Bilezikler kadınların her zaman ve her yaşta severek kullandıkları takılar arasında yer alır. Bilezik fiyatları gramına ve şekline göre değişik fiyat aralıklarındadır.

Bilezik modellerinde en çok kullanılan burmalı modeller yüksek gram ağırlığına sahip olduğu için en pahalı bilezik modelleri arasındadır. Fiyatları 1100 lira ile 3000 lira arasında değişmektedir.

Düşük gramajlarda satılan oldukça hafif ve ince bilezikler ise 250 liradan başlayan fiyatlarla satılmaktadır. Daha çok hediyelik tercihinde kullanılırlar. Üzerinde farklı desenler ve çizgiler yer alan bilezik türleri 360 liradan başlar. Modeller ne kadar kalınlaşırsa fiyatlarda o ölçüde artış göstermektedir. Aynı zamanda kelepçe bilezik modelleri de bulunur. Kelepçe bileziklerin en düşük gramaja sahip olanları 400 liradan başlamaktadır. Spor modele sahip olan bu bileklikler daha sık kullanılır. Yıldız motifli altın bilezik modelleri ise; 1500 liradan başlayan fiyatlarla satılmaktadır. Üzerinde nazarlık bulunan altın bilezik fiyatları ise; 1000 liradan başlamaktadır. İnce detaylı pırlanta bilezikler ise 1200 lira ile 1500 lira arasında satılmaktadır. Daha kalın forma sahip olan pırlanta bikezikler ise 3000 liradan başlayan fiyatlarla satılmaktadır.

Kendinden burgulu modellere sahip olan bilezikler ve üzeri zig zag desenli olan bilezik türleri 1450 liradan başlayan fiyatlarla alıcı bulmaktadır. Düğünler için en sık kullanılan bilezik modelleri arasında yer almaktadır. Hediyelik olan ince bilezik fiyatları ise 300 liraya kadar olan fiyatlarla satılmaktadır.

2016 Bilezik Fiyatları

Bir önceki yazımız olan Gümüş Kolye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Gümüş Kolye Modelleri, erkek Gümüş Kolye Modelleri ve hediyelik Gümüş Kolye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bilezik Fiyatları Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Elif dedi ki:

    Özenle üretilmiş birbirinden harika bilezikler hepsi birbirinden güzel.

Sayfa başına git