Hamile Kıyafetleri

Hamile Kıyafetleri

Hamile kadınların giydikleri kıyafetler rahat kesimlerden oluşan kıyafet tipleri arasındadır. Oturup kalkması son derece rahat olan ve modaya uygun hamile kıyafetleri kadınların ilk tercihleri arasındadır.

Hamile kadınların giydikleri kıyafetlerin başında bol tunikler yer alır. Karnı göstermeyen ve gün içinde rahat bir duruş sağlayan bol tunikler anne için büyük bir rahatlıktır. Pantolon olarak beli lastikli olan pantolonlar hamile kadınların zevkle giydikleri kıyafetlerdendir. Elbise seçiminde ise hamile kadınlar genellikle geniş kesim elbiseleri tercih ederler. Hamile kıyafetleri arasında yer alan bir diğer model de; A kesim eteklerdir. Beli oldukça esnek olan bu etekler hamile kadınlara yaz günlerinde büyük bir kolaylık sağlar.

Kış mevsiminde ise hamile kadınlar genellikle salaş kazakları tercih ederler. Anne ve bebeğin rahatlığını sağlayan salaş kazaklar hamile kadınlar için uygun kıyafetler arasındadır. Bol tumular hamile kadınların kurtarıcı kıyafetleri arasında yer alır. Jean tulumla birlikte hem rahat edecek hemde oldukça şık bir görünüme bürünebileceksiniz. Önü düğmeli olan bol kesim elbiselerde sizin için oldukça ideal kıyafet modellerinden. Rahatlık sağlayan önü düğmeli elbiseleri çıkarıp giyerken zorlanmayacak aynı zamanda şıklığınızı korumuş olacaksınız. Dar pantolonlar yerine geniş kesim pantolonlar giyerek rahatlığınızı sağlayabilir ve gebelik süresini daha konforlu geçirebilirsiniz. Hamile kadınların dar kesim kıyafetler giymesi doktorlar tarafından sakıncalı görülmektedir. Rahatlık ve sağlık için bol kıyafetlerden yardım alınmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Abiye Pardesü Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Abiye Pardesü Modelleri, açık renk Abiye Pardesü Modelleri ve yeni Abiye Pardesü Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Hamile Kıyafetleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Büsra dedi ki:

    ben aldım 1 tane çok tatlı modeller kızlar erkek arkadasim çok yakistigini söyledi.

Sayfa başına git