Fırfırlı Gömlek Modelleri

Fırfırlı Gömlek Modelleri

Fırfırlı gömlek modelleri kadınların daha gösterişli olmak istedikleri zaman tercih ettikleri gömlek modellerindendir. Gömleklerin ön taraflarında yer alan fırfır detayları gömleği daha hoş gösterir. Bu gömlek türlerinin uzun kollu modelleri olduğu gibi kısa kollu modelleri de bulunmaktadır. Ayrıca fırfırlar gömleklerin etek ucunda da olabilir. Fırfırlı gömlek tiplerinde genellikle yakasında boyun detayı olan bağcıklı iplerde bulunur. Bu nedenle gömlekler çok daha gösterişli bir hale gelir. Fırfır detaylı gömlekler genellikle tek renktir. Fırfırlar yakanın alt kısmında uzandığı gibi yan taraflarda da uzanabilir. Fırfırlı gömleklerde kısa kollu ve tunik modelleri olan salaş gömlek çeşitleri de bulunmaktadır. Bu gömlekler yaz aylarında kısa şortlarla birlikte oldukça iyi bir ikili oluştururlar.

Fırfırlı gömlekler de askılı modellerde bulunmaktadır. Bu gömlek türlerinde yaka kısımlarında ve ön taraflarda yer alan fırfırlı detaylar gömlekleri daha çekici bir hale getirir. Fırfır detaylarına omuzlarda de rastlanabilir. Fırfır detaylı omuzlara sahip olan gömleklerde omuzlarda daha dik gözükeceği için daha fazla tercih edilen gömlek çeşitlerindendir. Fırfırlı gömleklerde genellikle açık renkler tercih edilir. Fırfırlı detayların daha fazla ortaya çıkması için kullanılan açık renklerden toz pembe ve beyaz renkleri sıklıkla kullanılan fırfır gömlek renklerini oluşturur. En popüler fırfırlı gömlek türleri içinde kırmızı fırfır gömlekler gelir. İspanyolları anımsatan bu gömlekler çekici kadınların ilk tercihlerinden biridir.

2016 Fırfırlı Gömlek Modelleri

Bir önceki yazımız olan Koton Gömlek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Koton Gömlek Modelleri, bayan Koton Gömlek Modelleri ve kışlık Koton Gömlek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git