Şık Bayan Ceket Modelleri

Şık Bayan Ceket Modelleri

Şık bayan ceket türleri arasında dantel ceketler ilk sırada yer alır. Üst kısmı komple dantel olan bu ceketlerde iç kısmı astarlı olan tasarımlar sıklıkla kullanılır. Üzeri pullarla kaplı olan ceketler üş ve gold pullar kullanılır. Özel gecelerde bu ceketlerden sıklıkla faydalanılır. Dar kesim karpuz kol ceketler siyah ve gri gibi renkleriyle özel günler için kullanılan şık ceketler arasındadır. Ön kısmı kısa arka kısmı uzun ve alt tarafta fırfır detayı ile bilinen peplum ceketlerde şık bayan ceketleri içinde bulunur. Saten ceketler şık gömleklerin üzerine giyilerek görsel açıdan daha estetik olmanızı sağlar.

Kadife üzeri nakışlı ceket modelleri şık bayan ceketleri içindedir. Daha çok lacivert, siyah ve bordo gibi renkleriyle kullanılan kadife ceketlerdeki işlemeler; lame ve gold iplerle işlenir. Yakası fırfırlı bel kısmında fiyonk detayı olan kumaş şık ceketler her türlü kıyafetin üzerine giyildiğinde şık görünür. Kombin parçalarınızı daha da zarif hale getirmek istiyorsanız; şık bir ceket size oldukça yardım edecektir. Uzun kruvaze belden oturtmalı ceketler ise yine şık bayan ceket tasarımları içinde bulunan ceketlerdendir. Bu ceketlerde beyaz renk üzerine siyah düğmeler kullanılarak daha farklı bir estetik görünüm elde edilir. Boyundan fiyonklu büyük düğmeli ceketlerde sevilerek kullanılan şık bayan ceketleri içinde bulunmaktadır.

2016 Şık Bayan Ceket Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Deri Ceket Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Deri Ceket Modelleri, çocuk 2016 Deri Ceket Modelleri ve erkek 2016 Deri Ceket Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git