Armine Kaban Modelleri

Armine Kaban Modelleri

Armine tesettür giyim konusunda kadınları daha zarif göstermek için her yıl kaban kataloğunu yeniden düzenliyor. Armine kaban modelleri arasında deriden oluşan kaban modelleri ilk sırada yer alıyor.

Armine kaban türleri arasında kolları deri olan kaban modelleri katalogta dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. Beli ince kemerli olan kaban modelleri tesettürlü kadınların giyim zevkine son derece uygun. Kruvaze kaban modelleri de farklı tasarım kabanlar içinde bulunuyor. Aynı zamanda etek kısmı A kesim olan kaban modelleri de mevcut. Düğmelerin de sıklıkla kullanıldığı kaban modellerinde yandan düğmeli olan kabanlar oldukça popüler. Yandan düğmeli ve devrik yakalı olan kabanları kış mevsiminin soğuk günlerinde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Armine kaban modelleri içinde yer alan; kaşe ve keçe kabanlar sizi oldukça sıcak tutacak ürünlerin başında yer alıyor. Kaşe kabanlarda bordo ve deve tüyü rengi oldukça popüler. Devrik yaka ve kendinden desenli olan kaban modelleri kadınların severek giyecekleri kaban modelleri arasında bulunuyor.

Kendinden desenli kaban modelleri çiçek figürleriyle daha da zenginleştirilmiş. Kendinden kemere sahip olan kabanlarda yine deri detaylar kullanılmış. Derinin ve kaşenin bir araya getirilmesiyle ortaya çıkan modeller Armine kaban türleri içinde sıklıkla tercih edilecek. Kolları yarım kol olan kabanlar kışlık kazaklarla bir arada giyilerek farklı bir hava yakalanabilir. Yarım kol kaban modellerini sizde farklı kıyafetlerinizle bir arada kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Erkek Kaban Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Erkek Kaban Modelleri, en güzel Erkek Kaban Modelleri ve şık Erkek Kaban Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git