Enaura gelinlik modelleri

Enaura gelinlik modelleri

Çocukluğumuzdan bu yana kurmuş olduğumuz hayallerimizden biri de düğünümüzde giyeceğimiz gelinliktir. Sizin için hayatınızın en özel ve güzel günü olan düğününüzde de en güzel gelin olmayı istemek bütün kadınların hakkıdır. Hayallerinizde eğer kabarık ve taşlı gelinlikler bulunduruyorsanız şüphesiz ki Enaura gelinlik modelleri sizin için en doğru tercih olacaktır. Sadece kabarık değil aynı zamanda kabarık olmayan elbise gelinlikler de tasarlayan Enaura gelinliğin en büyük farkı ise tasarım harikası dekolteleridir.

Fırfırlı gelinlikler

Genç kızların hayalini kurmuş olduğu gelinliklerden biri olan fırfırlı gelinlik modelleri özellikle Enaura gelinliklerde sıkça işlenmektedir. Ünü modacının taşa olan düşkünlüğüyle birlikte ortaya çıkan muhteşem görünümlü taşlı gelinlikler genellikle gelinliğin üst beden kısmında kullanılmaktadır. Etek kısmının tamamen fırfırlardan meydana geldiği bu gelinliklerde şahane görüneceksiniz. İsterseniz straplez isterseniz de askılı modellerini bulabileceğiniz bu gelinliklerdeki şık sırt dekolteleri ve göğüs dekolteleri de sizi diğer gelinlerden farklı kılacaktır.

Elbise gelinlikler

Kabarık gelinliklerden hoşlanmayan gelinlerin oldukça beğendiği bir tarz olan elbise gelinlik modelleri Enaura modacıları tarafından oldukça şık bir şekilde tasarlanmaktadır. Genellikle uzun kuyruklar işlenen bu gelinliklerdeki taş detaylarıyla mücevher takıyormuş edasında görünebilirsiniz. Gelinlik boyunca inen taşlar ile oldukça görkemli ve modern bir görünüme kavuşabilirsiniz. Özellikle sırt dekolteleriyle gündemde olan Enaura gelinlikler şık ve tarz bir görünüm oluşturacaktır. Artık sıradan gelinliklerden kurtulmak ve tarz bir görünüme kavuşmak istiyorsanız Enaura gelinliği tercih edebilirsiniz.

2016 Enaura gelinlik modelleri

Bir önceki yazımız olan Pepe Botella gelinlik modelleri başlıklı makalemizde 2016 Pepe Botella gelinlik modelleri, şık Pepe Botella gelinlik modelleri ve yeni Pepe Botella gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git