2016 Tesettürlü Nişanlık Modelleri

2016 Tesettürlü Nişanlık Modelleri

Tesettürlü nişanlık modelleri diğer modellere göre daha kapalı ve sade modellerden meydana gelir. 2016 tesettürlü nişanlık modellerinde renkler daha sade ve nişanlık modelleri daha yalındır.

Tesettürlü nişanlık modellerinde peplum detaylar sıklıkla kullanılır. Üst kısımda altın renginden meydana gelen peplum üst modeli alt kısımda bordo gibi renklerle bütünleştirilerek bir arada kullanılır. Altın rengi ve bordo mükemmel şekilde uyum sağlar. Tesettürlü nişanlık türlerinde pastel tonlar daha sık kullanılır. Özelliklede toz pembe en sık kullanılan renklerden biridir. Üst kısımda kollar tamamen uzun ve boyun kısmı kapalıdır. Üst taraf çeşitli taşlarla işlenerek süslenir. Alt tarafta ise genellikle tül detaylı etekler kullanılır. Nişanlık modellerinde baş kısım için aynı renkte eşarplar kullanılır. Eşarplarda nişanlığa göre süslenerek farklı şekiller elde edilir. Tesettür nişanlık türlerinde dantelin gücünden de faydalanılır. Dantel ve saten kumaş bir araya getirilerek şık nişanlık modelleri ortaya çıkarılır. 2016 tesettürlü nişanlık modellerinde inci işlemeler yaka ve kol ağızlarında sıklıkla kullanılan ayrıntılardan biridir.

Yoğun şekilde işlenen inciler saten nişanlığın üzerinde son derece zarif durur. İsteğe göre yeni sezonda inci işlemeler yanında parlak taş işlemelerde kullanılabilir. Baş kısmıda nişanlık modeline göre süslü taşlarla birlikte hareketli hale getirilir. Kollar genellikle dar etek kısmı ise A kesim etek modellerinden meydana gelir.

2016 Tesettürlü Nişanlık Modelleri

Bir önceki yazımız olan Kısa Nişan Elbiseleri başlıklı makalemizde 2016 Kısa Nişan Elbiseleri, açık renk Kısa Nişan Elbiseleri ve kırmızı Kısa Nişan Elbiseleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

2016 Tesettürlü Nişanlık Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. pelin dedi ki:

    Bence burdaki en güzel model mavili model sarı eşarplı olan.

Sayfa başına git