Tunik Gömlek Modelleri

Tunik Gömlek Modelleri

Baş Tacı Tunikler

Dolapların baş parçalarından olan tunikler yeni sezonla birlikte sokaklarda yeniden görünmeye başladılar. Yazı elbiselerin ferahlığı ile geçiren hanımlar eylül ayının sinyallerini veren serin havaların etkisi ile tunik pantolon kombinlerini yeniden modanın gündemine taşıyorlar.

Her zevke ve her yaşa hitap eden tunikler bizi bekleyen sezon için iki farklı kulvarda kendilerini gösteriyorlar. Bir tarafımız şıklıktan ödü vermezken, diğer yandan tunikler bize rahatlığın baş tacı tunikler elde edildiği stilin spor tarzını sunuyorlar.

Rahatlık Ve Güzellik:

Son birkaç sezonun favori bakış açısı rahatlık ve özellikle spor kesimlerin verdiği özgürlük temalı bir tarz oldu. Tüm dünyada etkisini sıkça gördüğümüz rahatlık akımının yankıları ise ofis kombinlerinden gece stillerine kadar uzundu. Abiye seçimlerinde bile kendi içinde bir rahatlık teması oluştu. Bunu takip eden rüzgârın içine beklendiği gibi tuniklerde dâhil oldular. Geniş kesimler, canlı ve neon renkler rahat tunik modellerinde keskin bir spor stil ortaya koyarken, önden fermuarlı modeller gibi kesim olarak da daha spor stilinde olan modeller sokak modasında kendisine yer buldu.

Spor Kesim Rahatlık ve Şıklık:

Rahatlık hızla moda dünyasında bir trend haline gelirken aslında oldukça çetin bir rakip ile karşı karşıya. Spor kesimlerin rahatlık diyen tavrına karşılık feminen kesimlerin şık duruşu ofislerde gördüğümüz renkli kombinlerin karşısında yüksek ökçeler ve zarif kesimler ile duran yanıltıcı trend bu konuda sokakları da yönlendiren akımlardan biri oldu.  Spor kesimler mi yoksa şık görünmek mi dersek ikisi de fenomen olmuştur.

Tunik Gömlek Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git