Siyah Erkek Gömlek Modelleri

Siyah Erkek Gömlek Modelleri

Siyah erkek gömlek türlerinde kullanılan modeller klasik ve spor olmak üzere iki şekilde tasarlanır. Klasik düz siyah erkek gömlekleri genelde gövde kısmı ve kol kısımları hafif geniş tasarımlardan meydana gelir. Siyah gömlek türlerinde aynı zamanda kısa kollu olan türlerde yer alır. En çok giyilen siyah erkek gömlek modellerinde kolları dışa doğru kıvrılabilen ve dirseklere kadar kısalan modeller de yer alır. Siyah gömleklerde slim fit gömleklerde bulunmaktadır. Belde oturan bu gömlekler fiziğinizi daha güzel göstermek için tasarlanmıştır. Siyah renk kendi başına zayıf gösterir fakat bu modeller slim fit tasarımlarıyla bir araya gelirse sizi bir beden daha ince gösterecektir.

Siyah erkek gömlek türleri içinde; baskılı erkek gömlekleri de bulunmaktadır. Arma detaylı olan bu gömleklerde kimi zaman beyaz armalar yer alır. Spor gömleklerde bu detaya sıklıkla yer verilir. Popüler siyah gömlek tasarımları arasında kolları detaylı gömleklerde yer alır. Hakim yaka detayına sahip olan gömleklerde klasik olmak istediğiniz her zaman kombinlerinize eşlik edecektir. Siyah gömlekler kimi zaman iki renkli modelleri ilede bilinir. Siyah gömleklerin herhangi bir noktasına beyaz renkte bir detay verilir ve gömleğin modeli daha fazla ortaya çıkar. Siyah gömleklerde bundan başka düğme detayları farklı olan gömleklerde bulunmaktadır. Bazı gömleklerde siyah renge beyaz rengi düğmeler kullanılır.

2016 Siyah Erkek Gömlek Modelleri

Bir önceki yazımız olan Koton Gömlek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Koton Gömlek Modelleri, bayan Koton Gömlek Modelleri ve kışlık Koton Gömlek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git