Kolye Fiyatları

Kolye Fiyatları

Kolyeler gümüş ve altın olmalarına göre değişiklik gösteren fiyatlardan meydana gelmektedir. Kolye fiyatları şekillerine görede fiyat aralıklarında satılmaktadır.

Ufak objelerden meydana gelen kolyeler genellike; yıldız, nazar boncuğu, kar tanesi ve çiçek desenli objelerden meydana gelmektedir. Bu kolyeler 200 liradan 500 liraya kadar değişen fiyatlarla satılmaktadır.

Bazı kolye modelleri altın oluo beyaz renge sahiptir. Bu kolyeler taşlı modellerden meydana geldiği gibi sade modelleri de bulunmaktadır. Bu kolyeler 300 lira ile 400 lira arasında satılmaktadır. Kolye fiyatları gümüş kolyelerde daha farklıdır. Yine objelerden meydana gelen kolyeler ve tek sıra taşlı gümüş kolyeler bulunmaktadır. Aşk ve bağlılık ile ilgili olan kalpli kolyeler 80 ile 100 lira arasında değişir. İsim yazılı gümüş kolyeler ise 100 liradan satılmaktadır. Gümüş kolye modellerinde kolye fiyatları daha düşüktür. Beğendiğiniz altın kolye modellerini gümüş modeller arasından seçerek daha uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Altın sonsuzluk kolyesi farklı model altın kolye çeşitleri arasında yer alır. Sonsuzluk kolyeleri ise; 120 liradan başlamaktadır. Yusufçuk figürlü altın kolyeler ise; 160 liradır. Kar tanesi kolye fiyatları da; 119 liradır. Su perisi altın kolyeler 149 lira olup; kişiye özel olan iki harfli kolyeler ise; 199 liradır. 14 ayar altın kelebek uçlu olan kolyeler 300 liradan satılmaktadır. Altın kalp kolyeler ise beyaz altın modelleriyle 310 liradan satılmaktadır. Altın kolyeler içinde herhangi bir objeye sahip olmayan kolyelerde yer alır. Bu kolyeler daha uygun fiyatlardan satılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Gümüş Kolye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Gümüş Kolye Modelleri, erkek Gümüş Kolye Modelleri ve hediyelik Gümüş Kolye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Kolye Fiyatları Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. hakan44 dedi ki:

    Perili modeli 14 şubatta sevgilime almak istiyorum çok güzel. Mor taşlı kolyede güzel hangisini alsam acaba

Sayfa başına git