Kız İsteme Çiçeği

Kız İsteme Çiçeği

Yeni bir hayata adım atmak için kız isteme esnasında romantik çiçek buketlerinden yardım almalısınız. Kız isteme çiçeği genellikle kırmızı güllerden oluşur ve farklı aranjmanlarla çiçekler süslenir.

Kız isterken kırmızı gül buketleri en büyük yardımcınız olacak. Kırmızı kalp bir vazo içinde yer alan güller sevginize olan bağlılığınızı dile getirecek. Çiçeğinizi vazoda sunabileceğiniz gibi tülllerle çevrili olan buketlerde de sunabilirsiniz. Tüller yada zincirli buketler kız isteme çiçeği modelleri arasında yer almaktadır. Sevdiğiniz kişi için orkidelerden meydana gelen isteme çiçeği de yaptırabilirsiniz. Sizi simgeleyen iki adet beyaz orkide isteme töreni için oldukça uygundur. Orkidelerin çevresini çeşitli aranjmanlarla süsletmeyi unutmayın. Aynı zamanda can kasede yer alan güllerde isteme çiçekleri içinde yer alır. Kasenin işinde yer alan renkli taşlar çiçeklere romantik bir hava verir. Sepet içinde yer alan güllerde kız isteme merasiminde kullanılabilir. Kırmızı gül aranjmanı sepet içinde daha farklı görünür.

Fanus içine özel çiçek yaptırma fikride oldukça farklıdır. Küçük ve ağzı dar bir fanusa gül aranjmanı yaptırıp kız istemek için harika bir çiçek yaptırabilirsiniz.Vazo içinde sunacağınız papatya ve güle karışımı buketler de kız isteme merasimlerinde tercih edilebilir. Bir vazo içine yerleştirilen papatyaların arasına üç adet kırmızı gül yerleştirilir ve vazo beyaz kurdela ile süslenir. Mor renkli orkidelerde kız istemek için uygun ve nadide çiçek örneklerinden biridir.

Bir önceki yazımız olan Gelin El Buketi başlıklı makalemizde 2016 Gelin El Buketi, canlı Gelin El Buketi ve doğal Gelin El Buketi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Kız İsteme Çiçeği Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. feriderahmi dedi ki:

    Kırmızı gülü hep sevmişimdir düğünümde bende kırmızı güllü alacağım

Sayfa başına git