Tesettürlü Gece Elbiseleri

Tesettürlü Gece Elbiseleri

                Gece elbiseleri, sadece dekoltelere sahip olan ve açık kıyafetler anlamına gelmiyor. Elbette ki son yıllarda tesettür giyime önem veren pek çok öncü marka tarafından, tesettürlü gece elbiseleri de üretiliyor. Şimdi sizlere 2016 sezonuna uygun olan gece elbiselerinden bahsederek, işlemeleri ve kesimlerinden bahsedelim.

Pullu gece elbiseleri

Gece kıyafetlerine uygun olan, pullu modeller, uygun renkler kullanıldığında, zarafetiniz ile çevrenizdekileri büyülemenize yetecek. Yeni bir stil oluşturarak, gece elbiselerinde, pullu modellerden destek alabilirsiniz. Bu modellerde kullanılan renkler, sarının en güzel tonlarından olabilirken, koyu renkler ile de sizlere yardımcı olabilecektir.

Etek uçları, çok hafif olarak tüllerle kabartılmış olarak, kemer aksesuarları da kullanılarak, sizlere şık bir abiye sunulabilmektedir. Şıklığınızı etkilememesi için, gizli bir de fermuar kullanılarak, rahat kullanımı tesettürlü gece elbiseleri sizlere verebilecektir.

Düz kesimli modeller

Eğer ki çok abartılı bir model istemiyor ve stilinizi yine de ortaya koymak istiyorsanız, kolları düz kesim bir modelden destek alabilirsiniz. Hakim yaka bir model, üst kısmında detaylı tüller ile kaplanabilir. İç kısmında ise astar kullanılan yeni sezon ürünler, etek kısmı abartılmayacak kadar kabartılarak, şıklık kazandırılabilir.

Balık kesim abiyeler

Farklı bir tarza sahip olmak, abartılmasa da vücut hatlarınızı belirgin hale getirebilmek için, balık kesim ürünlerden destek alabilirsiniz. Yine bu ürünlerin üst kısmında da pul işlemeler olabileceği gibi, kollarında da hafif tül detaylar kullanılarak, şekillendirilebilir.

Bir önceki yazımız olan Uzun Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Uzun Elbise Modelleri, abiye Uzun Elbise Modelleri ve siyah Uzun Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Tesettürlü Gece Elbiseleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Nurcan dedi ki:

    Bunları kaçırmamalısınız arkadaşlar zor bulunan cinslerden.

Sayfa başına git