Pileli Etek Modelleri

Pileli Etek Modelleri

Pileli etekler etek giymeyi sevmeyen kadınların bile ilk tercihleri arasında yer alıyor. Okul yıllarında giydiğiniz pileli eteklere dönüş yapmak için sezonun en popüler pileli etek tasarımlarını giyebilirsiniz. Pileli eteklerde modeller genellikle uzundur. Kısa olarak tercih edilen mini pileli etek türleri de bulunmaktadır. Uzun pileli eteklerde pileler sık ve bel kısmı yüksektir. Etek boyunun uzun olması boyunuzun da uzun görünmesini sağlar. İnce pileli etekler aynı zamanda sizi daha zayıf gösterir. Pileli etek türlerinde genellikle kemer kullanılır. Kemerler ince ve zarif olmalıdır. Pileli etek türlerinde modelin ortaya çıkması için genelde koyu olmayan renkler kullanılmaktadır. Tarçın rengi sezonun en hit pileli etek türleri içinde yer almaktadır. Bununla birlikte pileli eteklerde mini modellerde yer almaktadır. Ekose desenlerden meydana gelen yada düz renklerden oluşan yünlü pileli etekler kış mevsiminin kurtarıcılarından biridir. Pileli eteğinizi kısa düşünüyorsanız kışlık pileli etekleri tercih etmelisiniz. Uzun çoraplarla birlikte giyeceğiniz pileli kısa etekler sizi liseli bir kız moduna sokacaktır.

Pileli eteklerin uzun olan modelleri genellikle yaz mevsiminde kullanılır. Uçuş uçuş eteklerden oluşan bu modellerde yine farklı renkler özellikle de tesettürlü kadınların sıklıkla kullandıkları etekler arasındadır. Diğer kadınlarda ara boy pileli etek türlerini de kullanabilir. Diz kısmında biten pileli etek modelleri midi boy olarak adlandırılır ve babetlerle beraber yaz günlerinde tercih edilebilir.

2016 Pileli Etek Modelleri

Bir önceki yazımız olan Etek pantolon modelleri başlıklı makalemizde 2016 Etek pantolon modelleri, kışlık Etek pantolon modelleri ve moda Etek pantolon modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git