La misura smokin modelleri

La misura smokin modelleri

Smokin her türlü davette giyilebilen yarı resmi bir kıyafettir. İlk olarak İngiltere de kullanılmaya başlanan smokin davetlerde erkekler sigara odasına girdiklerinde üstleri sigara kokmasın diye giydirilen bir ceketti. Her damat adayına özel la misura smokin modelleri önemli organizasyonlarda erkeklerin tercihi oluyor.

Erkeklerin tercihi

            Özel günler için genellikle kadınların çok zaman ve para harcadıkları düşünülür. Erkekler de özel günler için hassas davranırlar. Ancak seçenekleri çok fazla değildir. Hem şık hem de rahat bir takım seçmek isteyen erkekler smokin modelleri ile her özel davette ve düğünlerinde istedikleri gibi şık olabilirler. La misura damat adaylarına hazır giyim ve özel dikim hazırlamış olduğu takımlar ile özel günlerinde şık olmalarında yardımcı oluyor.

Vazgeçilmez renk siyah

            Smokin denilince insanların aklına ilk gelen renk siyah olmaktadır. Çok nadir olarak farklı renklerin kullanıldığı smokinlerde vazgeçilmez temel aksesuar ise papyon olmaktadır. La misura dikmiş olduğu özel smokinlerde kişilerin tercihlerine göre farklı renklerde ceketler de tasarlamaktadır. En çok tercih edilen ikinci renk ise beyaz olmaktadır. Bunun yanı sıra saks mavi ve bordo kırmızı da kullanılan ceket renkleri arasında yer alır. Kesik yakalı gömlek ile giyilen smokinlerde damat adayları gömlekleriyle birlikte özel kol düğmeleri de kullanabilirler. Sizde kendi vücudunuza göre en uygun smokinler için la misura’yı ziyaret edin.

2016 La misura smokin modelleri

Bir önceki yazımız olan 2016 Damat Takım Elbise başlıklı makalemizde kışlık 2016 Damat Takım Elbise, yeni sezon 2016 Damat Takım Elbise ve yuazlık 2016 Damat Takım Elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git