BUSS MONIOUE LHUILLIER gelinlik modelleri

BUSS MONIOUE LHUILLIER gelinlik modelleri

Bugün yüzlerce markada ve binlerce tasarımda gelinlikler üretiliyor. Bu yazımızda sizlere BUSS MONIOUE LHUILLIER gelinlik modellerini inceleyeğiz. Hanımların ilgi ile takip ettiği ve severek tercih ettiği bu modeller içerisinde bakalım hangi gelinlikler var.

Düz kesim derin yırtmaçlı gelinlikler;

Belki de BUSS MONIOUE LHUILLIERkoleksiyonunda en çok tercih edilen, en çok dikkat çeken ve ilgi gören model düz kesim derin yırtmaçlı gelinlikler. Normalde yırtmaç gelinliklerde sık kullanılan bir detay değil fakat bu modelde o kadar başarılı kullanılmış ki, yırtmacı seven bir kişiliğiniz varsa bu modele hayır diyemeyeceksiniz. Staplez modeller mevcut olduğu gibi straplezin üzerine boyuna kadar uzanan tül ile yuvarlak yaka haline getirilmiş gelinlikler mevcuttur.

Prenses kesim gelinlikler;

                Prenses kesim bir gelinlik için vazgeçilmez konuma sahiptir. Binlerce gelin adayı bu kesime ait bir gelinliği giymenin hayallerini kurmaktadır. Yaka tipi olarak M yaka, V yaka, askılı, tek omuz, boyundan bağlamalı ve straplez alternatiflerine sahipsiniz. Dilerseniz gelinliğinizde tül, güpür, dantel gibi işlemeli detaylar da kullanabilirsiniz.

Balık kesim askılı yaka gelinlikler;

Son dönemde popüler olan fakat kısa zamanda birçok gelinin tercihi olmayı başaran balık kesim gelinliklerden askılı yaka kullanılmış modeller, BUSS MONIOUE LHUILLIER koleksiyonunda mevcuttur. Yakasına tül işlenmiş derin sırt dekoltesine sahip bu modeller biraz sadelikten uzak, iddialı kıyafetler giymek isteyen hanımlar için oldukça uygun.

BUSS MONIOUE LHUILLIER gelinlik modelleri

Bir önceki yazımız olan Madison James Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Madison James Gelinlik Modelleri, kışlık Madison James Gelinlik Modelleri ve yazlık Madison James Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git