Mavi Kazak Modelleri

Mavi Kazak Modelleri

Mavi kazaklar kış mevsiminde sıklıkla giyilen kazak renkleri arasında yer alır. Mavi kazak modelleri içinde bulunan kazaklar genellikle elektrik mavisi ve bebek mavisi gibi renklerden oluşur.

Mavi kazak türleri içinde yer alan buklet kazaklar ön kısımda üç dört düğmenin sıralanmasıyla tasarlanan kazaklardır. Bu kazaklar bel kısmında biten boylarıyla ve dar modelleriyle zarif bayanların vücut hatlarını daha fazla ortaya çıkarırlar. Mavi kazak türleri içinde yer alan kazaklardan biride; bisiklet yaka kazaklardır. Bu kazaklardan V yaka olan modelleri ise gömleklerle birlikte giyilen modellerden oluşur. Mavi V yaka kazağınızı açık mavi gömleklerle birlikte giymeniz mümkündür. Mavi kazak modelleri içinde bulunan salaş mavi kazaklar bebek mavisi renkleriyle farklı renkleri de birlikte kullanmanızı sağlar. Bebek mavisi salaş kazağınızla lacivert pantolonunuzu bir arada giyebilirsiniz. Balıkçı yaka örgü detaylarından meydana gelen mavi kazaklar oldukça popüler kazak türleri arasındadır. Saks mavisi kazaklarda kadınların sıklıkla tercih ettiği mavi tonları arasında yerini alır.

Mavi kazağınızla beraber uygun renkleri bir araya getirerek daha şık görünebilirsiniz. Mavi ile turuncu ve lacivert gibi tonlar kombinlerinizde kullanabileceğiniz renkler arasındadır. Desenli, kırçıllı ve delikli mavi kazak modelleri çeşitli kıyafetlerle bir arada kullanılarak sizi kışa hazırlar. Mavi renkle beraber kahverengi gibi kıyafetlerinizi bir araya getirebilirsiniz. Mavi kazak türleri aynı zamanda yarasa kol modelleriyle de sizi son derece şık gösterir.

Mavi Kazak Modelleri

Bir önceki yazımız olan Çizgili Kazak Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Çizgili Kazak Modelleri, bayan Çizgili Kazak Modelleri ve erkek Çizgili Kazak Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git