Yeni Gelin Ayakkabısı Modelleri

Yeni Gelin Ayakkabısı Modelleri

Gelin ayakkabıları gelinlerin zevkine göre tasarlanarak bu güzel günde gelinleri daha güzel göstermek için piyasaya sürülür. Yeni gelin ayakkabısı modelleri içerisinde spor modeller olduğu gibi klasik gelin ayakkabısı türleri de yer almaktadır.

Yeni sezonda gelin ayakkabıları işlemeli modellerden, dantellerden ve kurdelalardan yardım alınarak daha zarif hale getiriliyor. Beyaz ayakkabı kullanmak istemiyorsanız gri ayakkabıları da yeni sezon için tercih edebilirsiniz. Ayrıca spor türden az topuklu ayakkabılarda gelinlerin tercih ettiği yeni sezon ayakkabıları içerisinde yer alıyor. Rahatına düşkün gelinler için yeni sezonda dolgu topuk ayakkabı türleri bulunuyor. Beyaz renk üzerine işlemeli desenlerden oluşan dolgu topuk ayakkabılar içinde oldukça rahat edeceksiniz.

Yeni sezonda spor ayakkabı giymek isteyen gelinler oldukça şanslı. Converse ayakkabılar düğün gününde istediğiniz gibi dans etmenizi ve davetliler ile birlikte neşeli şekilde vakit geçirmenizi sağlayacak. Üstünü boncuklarla süsleyebileceğiniz spor ayakkabılar aynı zamanda tüllerle hareket verebileceğiniz rahat ayakkabı tipleridir. Hem zarif hem de rahat olmak için gelinliğinizin altına bu tip spor ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Yeni gelin ayakkabısı modelleri içerisinde yer alan renkli gelin ayakkabıları renkli kuşağa sahip olan gelinliklerle oldukça estetik görünüyor. Gelinliğin altına pembe, kırmızı, yavruağzı gibi renklere sahip olan renkli ayakkabılar tercih edebilirsiniz.

Yeni Gelin Ayakkabısı Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git