Lcw gömlek modelleri

Lcw gömlek modelleri

Hazır giyim sektöründe yıllardır çocuk, genç, bay ve bayan ürünleri ile hizmet veren LCW, yine 2016 yılında ki konseptleri ile tüketicilerine hizmet veriyor.

Hizmet verdiği ürünler arasında pek çok çeşide sahip gömlekler bulunurken, lcw gömlek modelleri şu şekilde sizlere sunulabilir.

Erkek gömlek modelleri

Erkekler genel olarak tek tip, tek renk gömlek seçimi yapmak isterler. Elbette ki bu durumda sade, düz ve desensiz olarak pek çok LCW kapsamında mümkündür.

Gayet normal olarak farklı bir tarza sahip olan erkekler de ürünlerden yararlanabilecek. Çizgi ve kare desenli gömlekler son yılların en çok tercih edilenlerinden olurken, tek ve iki cepli detaylarına da ulaşabilmek mümkündür.

Kıvrım detaylı

Biliyorsunuz ki erkek modeller de kolların kıvrımlı olması tercih ediliyor. Kullanılan düğme ve bağlama seçeneği ile kollarınızı kıvrımlı bir şekilde ortaya çıkarabilirsiniz. Kullanılan düğme seçenekleri de farklı olurken, metal ya da seramik düğmeler ile karşılaşabilirsiniz.

Bayan modelleri

                Yine bayanlar daha fazla lcw gömlek modelleri bulabilirler. % 100 pamuklu gömleklerden tutun, % 100 viskoz ve elastan kumaşlara ulaşabilirsiniz.

Mulberry red

Kırmızı bir gömlek tercih etmek istiyorsanız, LCW kapsamında olan mulberry red ürünü, önde iki cep detayı ile uzun kesim detayı sayesinde şık bir görünüm kazanmanızda yardımcı olabilir. Yumuşak yapısı ve kumaşın görünümü ile sizlere rahat ve güzel bir giyim sunabilecektir.

2016 Lcw gömlek modelleri

Bir önceki yazımız olan Koton Gömlek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Koton Gömlek Modelleri, bayan Koton Gömlek Modelleri ve kışlık Koton Gömlek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git