Alyans Modelleri

Alyans Modelleri

Alyans türleri altın, gümüş, düz, desenli olmak üzere bir çok modelden oluşan şekilleriyle evlenecek çiftlerin beğenisine sunuluyor. En güzel alyans modelleri arasında altın olan üzeri desenli alyans çeşitleri yer alıyor.

Alyans modellerinin bazı türleri ise sadece gümüşten meydana geliyor. Gümüş alyanslar genelde üzeri desenli modellerden oluşuyor. Üzerinde yaprak yada asimetrik desenler olan gümüş alyanslar çiftlerin parmaklarını süsleyen yüzükler arasında bulunuyor. Bununla birlikte alyans çeşitleri arasında; beyaz alyans modelleri de bulunuyor. Üzeri genellikle düz olan bu alyans çeşitleri erkeklerin daha çok beğenisini kazanan modellerden meydana geliyor. Düz alyansların üzerinde kimi zaman düz çizgilerden meydana gelen desenler bulunuyor. Hem erkek hemde kadınlar için uygun olan bu alyans çeşitleri farklı fiyatlardan satışa sunuluyor. İşçilik ne kadar çoksa alyans fiyatları da o kadar artıyor. Alyans çeşitleri arasında yer alan ve kadın yüzüklerş üzerinde bulunan modellerden biride; taşlı olan alyans türleri. Kadınların yüzüklerinde bulunan bu alyanslar erkeklerde düz çizgilerden meydana geliyor. En trend alyans modelleri içinde bulunan bazı modeller ise; sarmal desenlerden meydana geliyor.

Üstünde isim yazılı olan alyanslar çiftlerin en fazla tercih ettikleri modeller içinde yer alıyor. Çiftlerin isimlerinin bulunduğu bu yüzük çeşitleri daha çok gold renkli altın modeller arasında kullanılıyor. Küçük harflerle yazılan isimler kimi zaman büyük harflerden ve isimlerin baş harfinden meydana geliyor. İsteğinize uygun olarak alacağınız alyans yüzük modellerinin çeşitlerine geniş model yelpazesinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gümüş Takı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Gümüş Takı Modelleri, değişik Gümüş Takı Modelleri ve en güzel Gümüş Takı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Alyans Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. buket dedi ki:

    Tasarımlar ve modeller gerçekten harika bu alyanslarda.
    Erkek arkadaşlara duyrulur 14 şubat yaklaşıyor 🙂

Sayfa başına git