Converse Ayakkabı Modelleri

Converse Ayakkabı Modelleri

Converse ayakkabılar spor ayakkabı türleri arasında yer alan ayakkabı türlerindendir. Converse ayakkabılar altı lastik detaylı ve kimi zaman düz renk tasarımlarıyla sıklıkla giyilir. Converse ayakkabı türlerinde beyaz ve krem rengi yanında siyah converse ayakkabılarda daha çok kullanılır. Converse ayakkabı tasarımları içinde bilekleri kapatan boğazlı modellerde yer alır. Converse ayakkabılar kot pantolonlarla ve salaş pantolonlarla en çok giyilen ayakkabı türlerindendir. Converse ayakkabı tasarımları içinde dalgalı desenlere sahip olan ayakkabılarda bulunmaktadır. Kahverengi, gri ve siyah dalgalı ayakkabılar düz renk pantolonlarla bir arada giyilebilir.

Converse ayakkabı modellerinde görülen marka amblemi ayakkabının en büyük özelliğinden biridir. Ayakkabının modeli ne olursa olsun converse ayakkabılarda bu detay kullanılır. Ayrıca converse ayakkabı modellerinin tabanı kalın olan tasarımları da mevcuttur. Bu tasarımlar genelde siyah renkli converse modellerinden oluşur. Siyah converse ayakkabı tasarımlarının bazı modellerinde ise taşlı detaylar bulunur. Ayakkabıların üzerinde yer aşan taş detaylar spor ayakkabılara şık bir görünüm kazandırır. Converse ayakkabılarda kullanılan bağcık renkleri bazen neon renklerden meydana gelir. Neon renkli bu spor ayakkabılar bağcıkları ile oldukça uyumludur. Converse ayakkabılar kimi zaman ise siyah bağcıklardan oluşan ve üzerinde çeşitli figürlerin yer aldığı ayakkabılardan oluşmaktadır. Bu figürler arasında iskelet detaylı figürler yer aldığı gibi aynı zamanda manzara desenl, özel tasarım converse ayakkabılarda yer almaktadır.

2016 Converse Ayakkabı Modelleri

Bir önceki yazımız olan Abiye şapka modelleri 2016 başlıklı makalemizde Abiye şapka modelleri 2016, şık Abiye şapka modelleri 2016 ve yeni Abiye şapka modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git