Büyük Beden Ceket Modelleri

Büyük Beden Ceket Modelleri

Her ne kadar fit vücut bireyler, ceket modelleri kıyafetlerine önem verse de, elbette ki büyük bedene sahip olan kişilerde de en güzel kreasyonlar sizleri bekliyor. Sizlere sunulan büyük beden ceket modelleri, yine diğer ürünlerde olduğu gibi pek çok farklı tasarım ve renk çeşitliliğine sahip. Genel olarak deri ve klasik ceket türlerinden tercihler gerçekleştirilse de, spor kesim ceketlerde yine sizlerin tercihlerinden olabilir.

Büyük beden deri ceketler

Bayanlar ya da baylar olarak, büyük beden deri ceketler, sizlerin bedenlerinize uygun olarak üretilmektedir. Viskon, elastan, polyester ve pamuk kumaşlardan üretilen diğer modeller gibi, yine deri ceketleri de orijinal ya da suni deri olmak üzere farklı sınıflarda sizlere sunuluyor. Önden fermuar detay kitlemesi ile şık bir görünümü sizlere sunan bu modeller, deri üzerinde yer alan desenlerle de oldukça fazla tercih ediliyor. Kolları kemerli modeller ve bel üstü tasarımları ile hem bayan hem de erkeklerin tercihleri arasında.

Klasik ceketler

Yine takım elbiseleriniz için, büyük beden ceket modelleri arasından klasik ceketlere yer verebilirsiniz. Vatkalı ya da vatkasız olan bu ceketler, bayan ve baylara özel olarak tasarlanmaktadır. Standart kalıp olan ürünler bulabilmek kolay olduğu kadar, genel olarak triko ceketlerde, deri kol detayları da sizlere eşlik edebilir. Bunun yanı sıra kullanılacak takım için tamamlayıcı ceketler, tek ve çift düğmeli olarak seçimler arasında.

Bir önceki yazımız olan Baharlık Ceket Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Baharlık Ceket Modelleri, bayan Baharlık Ceket Modelleri ve erkek Baharlık Ceket Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git