Kabarık Saç Modelleri

Kabarık Saç Modelleri

Kabarık saçlar içinde kendinizi daha güzel ve sıra dışı hissettiğiniz anlar olmuştur. Bu anları doyasıya yaşamak için saçlarınızı farklı şekillerde kabarık saç modelleri yaparak kullanalirsiniz.

Kabarık saç tipleri genelde tarak yardımıyla krepe atılarak meydana getirilir. Saç diplerinden başlayarak atulan krepelerden sonra saçlarınızı ister serbest bırakın isterseniz  farklı şekillerde modeller deneyin. Saçlarınızı kabarttıktan sonra tepeden toplayarak stil bir görünüme kavuşmanız  mümkün. Kabarık saçlar içinde daha havalı modelleri tercih etmek istiyorsanız; saçlarınızın ön kısmını arkaya doğru toplayın ve ön kısma bombe şeklini verin. Yapacağınız asi bir makyajla beraber bu saç modeli son derece cool gözükecektir.

Saç görüntünüzü tamamen değiştirmek için kullanacağınız kabarık saç modellerinden biride; küt kabarık saç tipleridir. Saçlarınızı bu uzunluktayken küt olarak kullanarak kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Kabarık saçlarınızı çeşitli aksesuarlarla renklendirebilir ve farklı bir tarza bürünebilirsiniz. Kabarık saç tipleri genellikle ortadan ayrılarak kullanılır. Saçlarınızın önünde uzun perçemler varsa; perçem kısımlarını da maşa ile hareketlendirerek kullanabilirsiniz. Kabarık saç tiplerinde katlı kesime sahip olan saçlar daha gür durur. Bunun için katlı kesim saçlarınıza kabarık ve düzenli bir görünüm vermek istiyorsanız saç şekillendirici ürünlerden yardım almalısınız. Katlı kesim saçlarınızı kabarık hale getirmek istiyorsanız maşa gibi aletlerden de yardım alabilirsiniz. Yeni sezonun en moda stillerinden biri olan kabarık saçlardaki trend renk ise açık kızıl rengi olarak sıklıkla karşılaşacağımız bir renk tonuna benziyor.

Bir önceki yazımız olan Röfle Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Röfle Saç Modelleri, en güzel Röfle Saç Modelleri ve örnek Röfle Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git