Saç Bandı Modelleri

Saç Bandı Modelleri

Özellikle de genç kızların severek kullandığı saç bandı modelleri mevsimlere göre değişiklik gösteren tipleri ile birlikte karşımıza çıkmaktadır. Beğenilerinize uygun olan saç bandı modellerini farklı şekillerde kullanarak saçlarınızı süsleyebilirsiniz.

Saç bandı türleri arasında penye saç bandı modelleri sıklıkla kullanılır. Saçlarınızu değişik şekilde penye şeritler keserek saç bandı yapabilirsiniz. Son günlerde en sık kullanılan saç bandı türlerinin başında yapma çiçeklerden oluşan saç bantları geliyor. Rengarenk yapma çiçekler lastik bantlara yapıştırılarak kullanılıyor. Saç bandı modelleri içinde yer alan bir diğer modelde; büyük çiçekli saç bandı modelleri. Floral desenlerden meydana gelen saç bantları yaz mevsiminin en çok kullanılan saç bantları arasında yer alıyor.

Saç bandı türleri mevsimlere görede değişiklik göstermektedir. Kış mevsiminde kullanılan saç bantları daha çok örgü modellerden oluşur. Saçlarınızı düzgün gösteren bu modeller aynı zamanda kulak üzerinde kullanılarak kulaklarınızı soğuktan korur. Kış mevsiminde kullanılan örgü saç bantlarının kışlık kıyafetlerinizle renkli modelleriyle bir arada kullanabilirsiniz. Saç bandı tipleri arasında bulunan bir diğer modelde; taşlı saç bantlarıdır. Taşlarla süslenen bantlar saçların daha hoş gözükmesini sağlar. Aynı zamanda saçlarınızın öne dökülmesini engelleyerek kendinize estetik bir saç modeli yaratmış olursunuz. Saç bantlarını kullanmak için illa saçlarınızın uzun olmasına gerek yok. Kısa saçlarınızla birlikte ince saç bantları da kullanabilirsiniz.

2016 Yeni Saç Bandı Modelleri

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Tesettür Abiye Modelleri, şık Tesettür Abiye Modelleri ve yeni Tesettür Abiye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Saç Bandı Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ayfer dedi ki:

    Çok orjinal modellermiş. kendi tarzını oluşturmak isteyenler için birebir

Sayfa başına git