Altınbaş Kolye Modelleri

Altınbaş Kolye Modelleri

Altınbaş markası kolye modelleri ile kadınların severek kullandıkları kolyeleri beğeninize sunuyor. Altınbaş kolye modelleri içinde inci kolyeler yer aldığı gibi; aynı zamanda pırlanta ve elmas kolyelerde yer alıyor.

Altınbaş kolye türleri her zaman zarif modeller sunarak kadınların ilk tercihleri içinde bulunuyor. Farklı objelere sahip olan altın kolyeler oldukça şık görünüyor. Kolyelerde yer alan objelerden bazıları; melek, sarmal objeler, çiçek, renkli taş ve birçok obje kolyeleri hareketlendirerek estetik bir görünüm sağlıyor. Sonsuzluk işareti kolyelerde sıklıkla kullanılan objelerin başında yer alıyor. Aynı zamanda ucunda tek taş bulunan kolyeler zarif ve estetik duruşlarıyla her zaman ilk tercihler arasında bulunuyor. Altınbaş kolye modelleri arasında; yıldız, balık figürü, çeşitli yaprak figürleri ve nazar boncuğu fügürleri de oldukça sık kullanılıyor. Kalın zincirler tercih edildiği gibi ince zincirli kolyelerde yoğun şekilde alıcı buluyor.

Ucunda püskül olan altın kolye modelleri hem fiyatı itibarı ile hemde gösteriş itibarı ile oldukça iddialı. Diğer kolyelere göre oldukça gösterişli olan ucu püsküllü kolyeler fiyat olarak da zirve yapmış modellerden biri. Renkli ve küçük taşların yan yana dizilmesiyle oluşan altın kolyeler daha çok bir çemberin etrafında sıralanmış olarak karşımıza çıkıyor. Sizde renkli ve küçük taşlardan oluşan kolyenizi günlük olarak kullanabilir ve boynunuzda zarif bir aksesuar taşıyabilirsiniz.

Altınbaş Kolye Modelleri

Bir önceki yazımız olan Gümüş Kolye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Gümüş Kolye Modelleri, erkek Gümüş Kolye Modelleri ve hediyelik Gümüş Kolye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Altınbaş Kolye Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. nurgül dedi ki:

    ikitane kalbin iç içe geçtiği modeli almak istiyorum fiyatı nedir acaba?

Sayfa başına git