Gelinlik İç Çamaşırı Modelleri

Gelinlik İç Çamaşırı Modelleri

 

Kadınların yıllarca hayalini kurdukları bir tek şey vardır. Oda düğünlerinde en güzel gelinliği giyebilmektir. Peki, bu gelinliği buldunuz düğün aksesuarlarına gösterdiğiniz özeni iç çamaşırını da gösterebiliyor musunuz? En özel gününüzde zor anlar yaşamamak için mutlaka gelinliğin altına uygun olan iç çamaşırları giymeyi ihmal etmeyin.

Düğün Günüyle Gecesini Ayırın:

Düğün alışverişi sırasında ilk gecenizde giymek isteyeceğiniz çok şık bir takım görebilirsiniz. Tereddüt etmeden o iç çamaşırı alabilirsiniz ama bu takımı düğün günü iç çamaşırınız olarak düşünmeyin. Balayınız için çılgın iç çamaşırlar seçebilirsiniz ama düğün günü giyeceğiniz gelinlik iç çamaşırı modellerini giymek için biraz daha özen göstermelisiniz.

Nasıl Bir Gelinlik:

Sutyen seçiminizi belirleyecek olan ilk unsur gelinliğinizin kesimi, dekoltesi ve rengi olacaktır. Straplez mi, tek omuz mu, derin sırt veya göğüs dekoltelimi kırık beyaz mı şampanyamı tüm detayları gözden geçirdikten sonra alışverişinize devam edebilirsiniz. Straplez gelinlikler için sutyen bulmakta zorlanmayacaksınızdır ama aldığınız sutyenin gelinlikle aynı tonda olmasına dikkat etmelisiniz. Sutyenlerinizin balen bölgesinde bulunan şeffaf silikon bölgelerinin biraz terlediğinizde kayan bir kalitede olmadığından emin olmalısınız. Derin dekolteli gelinlik için çok çeşitli sutyen çeşitleri mevcuttur. İç çamaşırınızın kumaşının sizi terletmeyecek olmasından emin olun ona göre seçimlerinizi yapın. Sutyen külot takımı giymeyenlere bir tercih de jartiyer takımıdır. Çok farklı modelleri ve seçenekleri bulabilirsiniz.

Gelinliğinizin önem verdiğiniz kadar iç çamaşırınızı da önemsemeyi unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Erkek İç Çamaşırı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Erkek İç Çamaşırı Modelleri, pamuklu Erkek İç Çamaşırı Modelleri ve rahat Erkek İç Çamaşırı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Gelinlik İç Çamaşırı Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Jale dedi ki:

    İlk defa bu kadar farklı çeşitte görüyorum 🙂

Sayfa başına git