Uzun Kalem Etek Modelleri

Uzun Kalem Etek Modelleri

Yeni sezonda oldukça tercih edilen etek modellerinden biri olan kalem etekler ile şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Pek çok çeşide sahip olan bu modellerin uzun kalem etek kombinleri, modayı takip eden kişiler tarafından heyecanla izlenmiştir. Özellikle etek üzerine giyilen bluz veya gömleklerin içine sokulmasıyla kombin edilen bu etekler ilgi odağı olmanızı sağlayacaktır.

Diz altı etek modelleri:

Uzun kadınların favori kıyafetlerinden biri de diz altı eteklerdir. Altına giyilen ayakkabılarla birlikte oldukça zarif bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak olan diz altı etekler aynı zamanda derin yırtmaçlarıyla da yürümenizi kolaylaştıracak modellere sahiptir. Bunun yanında kalem etek formuyla fiziğine güvenen kadınların ilgi odağı olmasını sağlayacaktır. Çok fazla baseni olan kadınların kalem etek modellerinden ziyade kloş etekleri giymeleri kendi vücutlarını tanımaları açısından faydalı olacaktır.

Uzun etek modelleri:

Kadınların pantolonun resmi havasından sıkıldığı ve farklılık aradığı günlerde etekler yardımlarına koşmaktadır. Eteklerin hem günlük bir havası olması hem de iş yaşantısına ayak uyduran bir tarza sahip olması nedeniyle kadınlar bu modelleri çok sık tercih etmektedirler. Bunun yanında kısa boylu kadınların da boylarını uzun göstermesi uzun etek tercihinin nedenlerinden önemli bir tanesidir. Çoğu zaman içine sokulan gömleklerle kombininin yapıldığı bu modeller bu sezonun da çok konuşulan modelleri arasında yer alacak. Bu sayede yaptığınız uzun kalem etek kombinleri ile siz de çok konuşulan bir tarza sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Parçalı Etek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Parçalı Etek Modelleri, en güzel Parçalı Etek Modelleri ve kışlık Parçalı Etek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git