Kahkül Saç Modelleri

Kahkül Saç Modelleri

Kahkül saç modeli bazı yüz tiplerine çok yakışır. Bu tip saç modelini kullanabilmek için yüzünüzün uzun ve çenenizin sivri olmaması gerekmektedir. Yüz tipiniz uygunsa kahkül saç modellerini kullanabilirsiniz.

Kadınlar arasında sıklıkla kullanılan kakül saç tasarımları içinde düz kesim saçlarda kullanılan kakül modelleri son derece popülerdir. Saçlarınız katlı değilse ve koyu tonlardaysa kalın kesimli kakül kullanarak farklı bir saç şekli elde edebilirsiniz. Kahkül saç modelleri sadece düz kesim saçlar için kullanılmaz. Uzun ve katlı kesim saç modeline sahipseniz; ince kahkül kullanabilirsiniz. Saçlarınız açık renklerdeyse ve uzunsa bu tip kahküllü bir saç modeli kullanabilirsiniz.

Kahküllü saçlarla şık olmak istediğiniz günlerde topuz modellerini de kullanabilirsiniz. Tepeden yapacağınız topuz ve kahkül modeli sizi son derece şık ve sevimli gösterecektir. Alnınız genişse bu tip bir kahkül modeli kullanabilirsiniz. Topuz ve kahkülü bu şekilde kullanırsanız abiye kıyafetiniz içinde son derece şık görünebilirsiniz.

Küt saçlarla beraber kullanılan kahküllerde size trend bir saç görünümü sağlayacaktır. Trend bir havaya bürünmek istiyorsanız kahküllerinizi küt saçlarınızla bir arada kullanabilirsiniz. Küt kesim kahküllü saç modelleri daha çok genç kadınlar için uygundur. Yaşınızı olduğundan daha genç göstermek için de bu tip bir kahküllü saç modelinden faydalanabilirsiniz. Özellikle kış mevsiminde ve sokak modasında ayrı bir yeri olan bu saç stilleri için çeşitli örnekler derledik. Umarız beğenirsiniz.

Kahkül Saç Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yuvarlak Yüze Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yuvarlak Yüze Saç Modelleri, en güzel Yuvarlak Yüze Saç Modelleri ve gelin Yuvarlak Yüze Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git