Etekli Mayo Modelleri

Etekli Mayo Modelleri

2016 yazı için en ünlü moda tasarımcıları koleksiyonları arasında bulunan etekli mayo modelleri, birbirinden farklı güzellikler ile kullanıcılarını bekliyor. Elbette ki bu mayolar arasında, renk, desen ve tasarım çeşitleri bulabilmek mümkündür.

Kalın askılı etekli mayo

Askı seçenekleri arasında yer alan kalın askılar, etekli mayolara iyi bir destek olmaktadır. Bu modeller, ünlü kreasyonlar ile birlikte sunulurken, desen ve renk çeşitliliği de dikkat edilenler arasında.

İnce askılı modeller

Kalın askılardan rahatsız olan bayanlarımız için, en ünlü kreasyonlar arasında ince askılı mayolar bulabilmekte mümkündür. Elbette ki askıları görmek istemeyenler için de, ayarlanabilir ya da tak-çıkar askılı etekli mayo modelleri destek verebilecektir.

Püsküllü mayolar

Farklı bir tasarım sahibi olan ürünlerden birisi de, püsküllü etekli modellerdir. Göğüs bölgesinden başlayan püsküller, etek uçlarına kadar süzülürken, sizlere yeni bir stil oluşturabilmenizde yardımcı oluyor. Püsküllerin uçları ise, küçük boncuklar ile detaylandırılarak, şık bir model ortaya çıkabilir.

Balenli etekli

Bu modele ise, % 80 polyamid ve % 20 elestan kumaş olarak ulaşabilirsiniz. Cup kesim sütyen olarak belirlenmişken, askılar da standart ve ayarlanabilir olarak tercih edilebilir. Göğüs astarı bulunan bu modeller, kupları drapeli olarak, slip detaylı olan seçeneklerden sizlere sunulabiliyor.  Balenli olması ile birlikte, göğüs dekoltenizi de ortaya çıkarabilmeniz oldukça kolay olurken, kullanılan aksesuar ve metal detaylar ile de şıklık kazandırabilmesi mümkündür.

Etekli Mayo Modelleri

Bir önceki yazımız olan Şortlu Mayo Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Şortlu Mayo Modelleri, açık renk Şortlu Mayo Modelleri ve kışkırtıcı Şortlu Mayo Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Etekli Mayo Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ayşe dedi ki:

    gayet zarif olarak üretilmişler. nasıl satın alabilirim acaba?

Sayfa başına git