Defacto Bayan Gömlek Modelleri

Defacto Bayan Gömlek Modelleri

Defacto markasının bayan gömlekleri kadınların sevebileceği ve zevkle üzerlerinde taşıyabilecekleri gömleklerden oluşuyor. Gömleklerde her renk ve her model gömlek türüne rastlamak mümkün. Kareli, çizgili, desenli gömlekler her yaş bayan grubuna hitap eden gömleklerden meydana geliyor. Defacto gömlek tasarımları içinde çocuklara uygun olan gömleklerde bulunuyor.

Defacto bayan gömlek modelleri içinde desenli gömlekler en çok satılan gömlek türleri içinde bulunuyor. Bu gömleklerde cep detaylı gömlekler ve dantel detsylı gömlekler ilk sırada yer alıyor. Dantel detaylı gömlekler daha çok omuz kısımlarında yer alıyor. Cep detaylar ise küçük ve büyük cepler olmak üzere her iki yanda kadınların gömlek modellerini süslüyor. Gömlek modelleri arasında çizgili cep detaylı gömleklerin yanı sıra taş işlemeli gömlekler de bulunuyor. Desenli gömlek modelleri arasında çiçekli gömlekler kolları sıyrılabilen gömlek türleri arasında yer alıyor. Gömleklerde haki rengin oldukça popüler olduğunu görüyoruz. Büyük cepli haki model gömlekler uzun ve kısa modelleriyle kadınların her gün tercih edebilecekleri ve kombinlerinde kullanabilecekleri gömlek türlerinden. Kareli gömleklerde ince ve kalın karelerden başka; kot gömlek türleri de bulunuyor. Cep detaylı veya omuz detaylı kareli gömlekler hem genç hemde orta yaş kadınlar arasında en fazla tercih edilen modeller içinde bulunuyor. Küçük cepli kot gömlek modelleri en çok tercih edilen gömlekler içinde bulunuyor.

2016 Defacto Bayan Gömlek Modelleri

Bir önceki yazımız olan Koton Gömlek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Koton Gömlek Modelleri, bayan Koton Gömlek Modelleri ve kışlık Koton Gömlek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git