Bolero Ceket Modelleri

Bolero Ceket Modelleri

Yaz günlerinin en sık giyilen kıyafetlerinden biride; bolerolar. Askılı kıyafetler giydiğinizde üzerinize kısa bolero ceket giyerek istediğiniz yere rahatlıkla gidebilirsiniz.

Bolero ceketlerin en büyük özelliklerinden biri de; kısa olmalarıdır. Bel üzerinde biten modelleri sizi yaz günlerinde terletmez. Sadece üzerinizde bazı bölgelerin kapanması için kullanılır. Bolero ceket modellerinin içinde yeni sezonda en sık bol düğmeli modellerini göreceğiz. Her iki tarafta yer alan düğmeler bolero ceketlere şıklık katmak için kullanılmış.

Bolero ceketlerde omuz detaylarına da sıklıkla önem verilir. Yüksek omuz algısı yaratmak için omuzlar kabarık şekilde tasarlanır. Bu tip bolero ceketler daha çok özel davetler için uygundur. Yeni sezonla beraber omuz detaylı bolero ceket modası da yükselişe geçmiş görünüyor. Bolero ceket modellerinde pullu ve işlemeli bolero ceketlerin geceler için müthiş bir seçim olacağını söyleyebiliriz. Pul işlemelerle beraber hareketlendirilen bolero ceketinizin içine şık ama sade bir kıyafet seçebileceksiniz.

Bolero ceketlerin farklı tasarımlarından biride; bolero kot ceketler. Üzeri zincir ve arma ile hareketlendirilmiş olan kot bolero ceketler genç kızların severek kullanacağı ceket modellerinden biri olacak. Kot bolero ceketinizi spor parçalarla bir arada kullanarak ceketinizin daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Bolero kesim ceketlerin belkide en göz alıcı modellerinden biri olan kürk bolero ceketler, iddialı kadınların ilk tercihlerinden biri olacak. Sizde kürk bolero ceketinizle abiye bir elbisenizi kombinleyerek şık davetlerin starlarından olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Uzun Ceket Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Uzun Ceket Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git