Abiye Pardesü Modelleri

Abiye Pardesü Modelleri

Abiye pardesüler kapalı kadınlar tarafından özel günlerde tercih edilen pardesü türlerini oluşturuyor. Abiye pardesü modelleri içinde çok daha şık görünmek için parlak detaylardan oluşan pardesü modellerini tercih edebilirsiniz.

Abiye pardesü türleri arasında en sık kullanılan modellerin başında; lame ve gümüş işlemeli abiye pardesüler yer alıyor. Abiye pardesülerde parlaklık ve gözalıcı detaylar sıklıkla kullanılıyor. Özelliklede bel kısmında kullanılan altın renkli püsküllü kemerler abiye pardesülerin en sık kullanılan gözalıcı detaylarından biri. Abiye pardesü modellerinde kollarda ve omuz kısımlarında hareketlilik oldukça fazladır. Kollarda İspanyol kol veya işlemeli kol ayrıntıları kullanılırken; omuzlarda ise daha yüksek omuz tipleri tercih edilir. Böylece pardesünün dikkat çekici hale gelmesi sağlanır.

Abiye pardesü türlerinde bel kısmındaki işlemeler ve ayrıntılar oldukça dikkat çekici ayrıntılarla işlenir. Bel bölgesindeki kuşak daha kalın ve zarif modellerden meydana gelir. Kimi pardesülerde kuşak pardesüye tamamen dikilmiş haldedir. Renkli kuşaklar ve zıt renkler abiye pardesülere daha farklı bir hava kazandırır. Abiye pardesü türlerinde yandan bağlamalı modellerde oldukça şık pardesü modellerindendir. Yandan çiçek detayıyla tutturulmuş ve düğmeye gerek kalmadan tasarlanan modeller tıpkı bir elbiseyi andırır. Bu nedenle abiye pardesü türleri içinde farklı modeller sıklıkla tercih edilir. Etekleri asimetrik kesim olan bazı abiye pardesü tipleri genç kadınlar arasında sıklıkla kullanılan modellerin arasında yer alır.

Bir önceki yazımız olan Deri Pardesü Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Deri Pardesü Modelleri, açık renk Deri Pardesü Modelleri ve erkek Deri Pardesü Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Abiye Pardesü Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. zeliha dedi ki:

    Zor bulunacak cinsten ürünler aklınızda bulunsun kızlar 🙂

Sayfa başına git