Balık Etek Modelleri

Balık Etek Modelleri

Aslında 2016 sezonunda mevsimlik etekler arasında balık etek modelleri oldukça fazla tercih edilecek gibi. En ünlü moda tasarımcılarının en yeni kreasyonları bünyesinde bulunan bu etekler, oldukça farklı kumaş ve renk seçeneğine de sahip. Kısaca bazı modellerden bilgiler vermek gerekirse, şunlardan bahsedebiliriz.

Koton kumaştan modeller

En güzel tasarımlara sahip olanlardan birisi de şüphesiz ki koton kumaşlar. Koton kumaştan tasarlanmakta olan bu modeller, likra da kullanılarak, rahat giyime izin veriyor. Arka ortasından gizli fermuarları ile bayanlara yardımcı olurken, deri kemerler ile şıklık kazandırılmış modellerden de tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Balık model kesimli olan mevsimlik eteklerde, siyahın ahengine sahip olurken, yaz aylarına uygun olan pek çok farklı canlı renkten de tercihler yapabilirsiniz.

Tesettür balık etekler

Her zaman dekolte ve farklı modellerden değil de, tesettür giyim için de moda tasarımcıları iş başında. Yine bel çevresi dantel detaylar ile süslenmiş olan tesettür balık etek modelleri, bu yılın en trend ürünleri arasında. Balık detay formuyla şık ve rahat bir giyim sağlanırken, yandan ya da arkadan bulunan gizli fermuar detayı da bayanlarımızın desteğinde. Standart kalıplara sahip olan bu eteklere, moda evlerinden destek alarak, özel kalıp olarak da ulaşabilmeniz mümkündür. Kalın ya da ince kemer detayları da kullanılarak, ayakkabılarınız ile bir uyum oluşturularak, yılın trend ürünlerinden destek alabilirsiniz. Tabi ki kullanılan fiyonklar ya da kurdeleler de unutulmamalıdır.

Balık Etek Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git