Altın Yüzük Modelleri

Altın Yüzük Modelleri

Altın yüzük modellerinin bir çok modeli ve her türlü zevke hitap eden tasarım şekilleri bulunur. Kurdela desenli, asimetrik desenlerden meydana gelen altın yüzükler ve zarif desenlere sahip olan altın yüzüklerin yanı sıra düz altın yüzük modelleri de bulunur. En güzel altın yüzük modelleri arasında ilk sonrada yine taşlı altın yüzükler gelir.

Altın yüzük türeri içinde yer alan taşlı yüzükler daha çok yüzüğün belirli bölgelerinde görülür. Ortada yer alan ufak gold ayrıntının çevresine dizili olan parlak taşlar yüzükleri gösterişli hale sokar. Aynı zamanda çeşitli yaprak figürlerinin de kullanıldığı altın yüzük çeşitlerinde yaprakların üzeri tamamen parlak taşlarla süslenmiştir. Altın yüzüklerin bazı çeşitleri oldukça sadedir. Bu modellerde ise mutlaka bir figür kullanılır. Kurdela, kuş, melek ve çeşitli figürler gold detaylıdır fakat üstlerinde herhangi bir taş veya parlak bir detay yoktur. En trend altın yüzük modelleri içinde bulunan modellerden biride; üzeirnde tek taş olan desenli yüzüklerdir. Tam tur desene sahip olan bu yüzüklerin orta kısmında bir adet parlak taş bulunur. Bu yüzükler zarif parmaklarda harika görünür.

Altın yüzük türlerinden biride içi taş dolgulu olan kalp yüzüklerdir. Yüzüğün tam orta kısmında küçük bir kalp bulunur ve kalbin orta yerinde parlak taşlar yer alır. Daha çok zarif yüzük arayışında olan bayanlar için uygun modellerdendir.

Bir önceki yazımız olan Gümüş Takı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Gümüş Takı Modelleri, değişik Gümüş Takı Modelleri ve en güzel Gümüş Takı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Altın Yüzük Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. hafize dedi ki:

    tüm altın yüzük modelleriniz güzel ama birtanesi varki o en güzeli bence yeşil vav harfli olan.

Sayfa başına git