Bohem Düğün Konsepti Sevenlere Harika Fikirler

Bohem Düğün Konsepti Sevenlere Harika Fikirler

Yaz ve bahar aylarında gerçekleştirilen düğünler, her zaman daha ilgi çekici ve iç açıcı olmuştur. En güzel düğün konseptleri arasında bulunan Bohem düğün konsepti sevenlere harika fikirler vermek amacıyla buradayız.

Genel olarak bahar aylarının, güzel bir dönemi seçilerek, zamanlama tam anlamı ile düğüne uygun olmalıdır. Eğer ki bu tarz bir düğün istiyorsanız, daha farklı bir hava katmak kaçınılmaz olacaktır.

İmzalarınızı atarken

Hem düğün hem de nikâh isteyenler için, imzalar, kocaman bir ağaç gölgesinde atılabilir öyle değil mi? Bence de nikâha mükemmel bir hava katacaktır.

Tabi ki gelin saçınızda, düğüne uygun olarak kır çiçekleri de boy göstererek, duvak bile kullanmanız gerek kalmayabilir. Bir çiçek tacı sizlere bu konuda yardımcı olabilecektir.

Gelinlik seçimleri

Farklı bir tarzı ortaya koyabilmek için, vintage gelinlik modelleri tercihleriniz arasında olabilir. Eğer ki imkânlar elveriyor ise, dökümlü ve dantelli olması ilk tercihlerden olmalıdır.

Olduğunca sade bir tasarıma sahip gelinlik seçilerek, detaylar çiçekler ile sağlanabilir. Şıklığınızı mevsim çiçeklerinden alarak, bir tarz ortaya koyabilirsiniz.

Mekân ve renk seçimi

Tabi ki bu tarzı yansıtan, Bohem düğün konsepti sevenlere harika fikirler verebilmek adına, mekândan da bahsetmek gerekiyor öyle değil mi?

Genel olarak masalara taze çiçek koysalar da, aslında bu tarz için, kurutulmuş çiçekler ön planda olmalıdır. Lavantalar ile birlikte de hem güzel bir koku hem de renklilik kazandırabilirsiniz. Fakat renk seçiminiz biraz sınırlı olmalı. Bu tarz için en uygun renk seçimleri ise, soft yani yumuşak renkler kapsamında olmalıdır. Sandalyeler beyaz ahşaptan seçilebileceği gibi, ferforje olarak da tercih edilebilir.

Son olarak patanın da naturel renklere sahip olmasına dikkat edilebileceği gibi, düğün davetiyeleri de eskitilmiş kartpostallardan tercih edilebilir

Bir önceki yazımız olan Prenses Model Gelinlikler başlıklı makalemizde 2016 Prenses Model Gelinlikler, el işi Prenses Model Gelinlikler ve en güzel Prenses Model Gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bohem Düğün Konsepti Sevenlere Harika Fikirler Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ayşe dedi ki:

    Çok zarif gelinlik modelleri, kesinlikle bunları göz önünde bulundurmak lazım evlenmeden önce

Sayfa başına git