2016 Mezuniyet Saç Modelleri

2016 Mezuniyet Saç Modelleri

Mezuniyet töreni için birbirinden farklı saç tipleri deneyerek o gecenin en güzel kızları arasında yer alabilirsiniz. 2016 mezuniyet saç modelleri arasında en sık kullanılan saç modellerinden biride; dağınık maşalı saçlar.

Dağınık maşalı saçlarınızı serbest şekilde kullanabileceğiniz gibi yanlardan toplayarak da dağınık şekilde kullanabilirsiniz. Kalın maşa ile sarılmış olan hareketli saçlar bu özel gece için sizi daha havalı ve estetik bir şekle sokacaktır. Mezuniyet törenleri için kullanılan saç modellerinden biride; topuz modelleri. Tepeden topuz modelleri saçlarınızın elbise ile bütünleşerek daha şık görünmesini sağlar. Saçlarınızı tepeden veya enseden topuz yaptırarak elegan bir görünüm içine girebilirsiniz. 2016 mezuniyet saç modelleri içinde yer alan modellerin başında; saç örgü modelleri de yer alıyor. Saçlar düzenli bir şekilde örülerek yanlardan veya tepeden toplanabilir ve taşlı aksesuarlarla süslenebilir.

Saçlarınızı örgüleri kullanarak dahi topuz yaptırsanız bile; ön kısımlardan perçemler çıkarmayı unutmayın. Yaşınıza dağınık saç modelleri daha çok yakışacaktır. Sıkı sıkıya topuz olan saçlar daha çok orta yaş grubundaki kadınlar için idealdir. Tepeden atkuyruğu yaptırarak saçlarınızı mezuniyet töreni için kullanabilirsiniz. Özellikle de düz saçlara sahipseniz atkuyruğu modeli sizin için oldukça ideal bir saç modelidir.

Saçlarınızı kendi etrafında döndürerek yanlardan farklı biçimde bir modele sokabilirsiniz. Burgu olarak geçen modeli saçlarınızda farklı topuzlar yapmak içinde kullanabilirsiniz.

2016 Mezuniyet Saç Modelleri

Bir önceki yazımız olan Röfle Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Röfle Saç Modelleri, en güzel Röfle Saç Modelleri ve örnek Röfle Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git