Nişan Eşarp Modelleri

Nişan Eşarp Modelleri

Tesettür giyim gerçekleştiren bayanlarımızın, en zorlu seçimlerinden birisi de, gelinlik ya da nişanlık için, eşarp modelleri tercihleridir. Fakat sizlere sunulan en güzel ürünlere, nişan eşarp modelleri kapsamında ulaşarak, artık oldukça kolay seçimler yapabileceksiniz.

Taşlı eşarplar

Genel olarak, nişan merasimine uygun olan kıyafete göre seçimler yapılır. Elbette ki bu seçimler yapılırken, daha çok parıltılı ve taşlı modeller tercih edilir. Bu tür kıyafetler için de, taşlı eşarplar sizlerin seçimlerinizden olabilir.

İnci detaylı eşarplar

Yine eşarplar arasında, inci detaylı ve inci süslemeli olan eşarp modelleri de, bayanların en çok tercih ettiklerinden olmuştur. Tabi ki eşarp üzerinde farklı işlemelerin üzerine inciler ile eklemeler yapılarak, oldukça güzel tasarımlarda ortaya çıkıyor.

Kaymayan kumaş tercihi

Tesettür bayanları için oldukça zor bir durumdur. Kumaşların parlak olması, genel olarak kaygan kumaşlardan kaynaklanıyor. Bu durumda ise, kaymayan kumaşlardan tercih ederek, nişan merasimi gerçekleşirken zorlu dakikalardan kurtulabilirsiniz.

Nişan başı için uygun modeller

Tabi ki nişan başına ve çiçek aksesuarlarına göre de uygun nişan eşarp modelleri seçilmesi gerekiyor. Nişan tacı, nişan çiçeği ve bu tarz aksesuarları, en iyi şekilde üzerinde taşıyan ürünün, renk seçimi de önemli olurken, kış aylarında genel olarak koyu renkler kullanılırken, yaz aylarında ise, krem, beyaz ve bu tarz renk tercihler gerçekleştirilebilmektedir. Siyah, kahve, lacivert ise, genel olarak kış aylarında sizlerin seçimlerinizden olabilir.

Bir önceki yazımız olan Güzel Eşarp Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Güzel Eşarp Modelleri, en Güzel Eşarp Modelleri ve kışlık Güzel Eşarp Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git