2016 Kısa Gelinlik Modelleri

2016 Kısa Gelinlik Modelleri

Gelin olacak genç kızların tercih ettikleri gelinlikler arasında kısa gelinlik türleri de bulunur. 2016 kısa gelinlik modelleri genellikle dizüstü gelinlik modellerinden meydana gelir. Gelinliklerde kısa bir duvak tercih seçilir.

Kısa gelinlik türleri içinde yer alan gelinliklerde; alt kısım oldukça kabarık ve tül detaylıdır. Kabarık olan eteklerde kısa gelinlik modelleri daha orjinal gözükür. Altın kabarıklığına denge sağlamak için üst kısım dar hatlardan meydana gelir ve straplez gelinlik modelleri tercih edilir. 2016 kısa gelinlik modelleri içinde yer alan gelinliklerde nadir olsa da dar etek kombinasyonları kullanılır. Gelinliklerde genellikle üst kısım zarif dantel detaylarından meydana gelir. Üst kısmı dantelden meydana gelen kısa gelinliklerde kollar kimi zaman uzun ve transparan detaylarla süslenir. Gelinliklerde bacaklar ortada olduğu için dekoltenin başka yerlerde olmasına gerek yoktur. Beyaz ayakkabılarla son derece uygun bir şekilde giyilebilir gelinlik modelleri arasındadır.

Kısa gelinlik türlerinde yeni sezonda ince ip askılı gelinliklerde yer alıyor. Taşlarla süslenmiş olan askılar kısa gelinliklere farklı bir görünüm kazandırıyor. Kimi zaman gelinliklerde taş işlemelerine ve ufak inci süslemeli detaylara da rastlanıyor. Gelinlik modelinde kısa gelinlik tercih edecekseniz sezonun en hit modelleri arasında yer alan bel kısmı renkli gelinlik modellerini tercih ederek farklılık yaratabilirsiniz. Belinde pembe, yeşil ve sarı olan bel kuşaklarından tercih ederek elinize yapma çiçeklerden oluşan bir buket alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dar Kesim Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Dar Kesim Gelinlik Modelleri, en güzel Dar Kesim Gelinlik Modelleri ve şık Dar Kesim Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git