Çılgın Saç Modelleri

Çılgın Saç Modelleri

Malum uzay çağındayız. Yirmi birinci yüzyılı yaşadığımız şu zaman diliminde Çılgın Saç Modelleri pekte tuhaf karşılanmıyor artık. Adı üstünde çılgın deyince çok abartılı, dikkat çekici saçlar trendler arasında. Bunun için uygulanması gereken şeyler arasında saç rengi geliyor. Sarı, kırmızı, mavi, yeşil, pembe… J Saçınız klasik düzse uçlarına değişik renkler uygulayarak ta gayet çılgın bir saç elde etmiş olursunuz.

Bu birazda sizin hayal gücünüzle bağlantılı. Saçınız kısaysa tamamen jöleleyip dikleştirebilirsiniz. Çok çok dikkat çekmek istiyorsanız takma saçta kullanabilirsiniz. Saçınız uzunsa saçı fırçayla tamamen kabartarak sprey boya yardımıyla çılgın bir hale getirebilirsiniz. Yine farklı olarak kabarttığınız saçı ikiye ayırıp, yukarıdan iki kulak yapabilirsiniz. Yaptığınız bu iki kulağı birbirine dolayıp değişik bir tarz yaratabilirsiniz. Sizin için önemli olan nasıl göründüğünüzden çok, ruhunuzu nasıl yansıttığınızdır.

Son yıllarda saç tasarımcıları daha çok dikkat çekmek için yarışmalarda genelde çok dikkat çekici, Çılgın Saç Modelleri yapmaktadırlar. Yapacağınız bir başka model ise saçı düzleştirdikten sonra fırçayla kabartarak toplayıp, sprey yardımıyla arkadan horoz kuyruğu modeli oluşturabilirsiniz. Kendiniz uygulayacağınız saç stillerinden biriside saçınızı küçük küçük tutamlara ayırıp, küçük lastik tokalarla tek tek dipten toplamaktır. Toplamış olduğunuz saçları maşayla bukle yapıp ya da fırçayla kabartarak çılgınlaşabilirsiniz. Çılgın saç modelleri özellikle lise çağındaki genç kızlara hitap etmekle beraber olgun yaştaki bayanlarında zaman zaman ilgisini çeken modeller arasında olabilmektedir.

Çılgın Saç Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git