Elmas Takı Modelleri

Elmas Takı Modelleri

Elmas takılar yüzüklerden, kolyelerden veya takı setlerinden meydana gelmektedir. Elmas takı modelleri arasında bulunan takılarda sıklıkla beyaz parlak renk taşlara yer verilir.

Elmas takı tipleri arasında bulunan kolyeler genelde çiçek desenli ve zarif modellerden meydana gelir. Çiçek tasarımlı elmas kolyelerin orta kısmında büyük yan kısımlarında ise küçük parlak taşlar vardır. Dikkat çekici tarza sahip olan elmas yüzük çeşitleri de bulunmaktadır. Kadınların severek kullandıkları elmas takılar aynı zamanda renkli taşlardan da meydana gelirler. Yeşil, bordo ve pembe gibi renkler elmas takı modellerinin içinde yer alan renklerdendir. Elmas takı setleri de; yüzük, küpe ve kolye modelleriyle farklı zevklere hitap etmektedir. Elmas takı setlerini minimal ölçülerde seçerek her zaman şık duruşunuzu koruyabilirsiniz. Elmas takılar genelde bakır rengi modelleriyle dikkat çekerler. Yüzüklerde diğer modellerde olduğu gibi tam tur yüzüklerde bulunur. Üst kısmında ufak bir taş olan tam tur yüzükler elmas yüzük çeşitleri arasındadır. Elmas gerdanlıklar göz alıcı duruşlarıyla her zaman dikkat çekerler. Küçük renkli taşlardan meydana gelen elmas kolyeler daha şık görünmenizi kolaylaştıracak aksesuarlardan biridir. Renkli taşlar yerine bazen beyaz taşlarda kullanılır.

Elmas takılar içinde bulunan ve ince yüzüklerin birleşiminden meydana gelen üçlü yüzükler, üst kısımlarına damla modeli konularak zenginleştirilen modellere de sahiptir.

2016 Elmas Takı Modelleri

Bir önceki yazımız olan Gümüş Kolye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Gümüş Kolye Modelleri, erkek Gümüş Kolye Modelleri ve hediyelik Gümüş Kolye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Elmas Takı Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Mehmet3 dedi ki:

    yusufçuk kolyesi hem anlamı hemde güzelliğiyle göz kamaştırıyor.

Sayfa başına git