2016 Kına Saç Modelleri

2016 Kına Saç Modelleri

Kına gecesi için saçlarınızı hangi model yaptırmanız gerektiğine karar verrmediyseniz önereceğimiz modellerden faydalanabilirsiniz.

Kına gecesi için en uygun saç modellerinden biri; dağınık topuzlardır. Dağınık topuz içinde giyeceğiniz kına kıyafeti daha şık görünecektir. Kına kıyafetinizle uyumlu olan bir aksesuar kullanarak dağınık topuz modelinizi başarılı şekilde taşıyabilirsiniz. Kına saç modelleri içinde yer alan bir diğer modelde; sade topuz modelidir. Arkaya doğru taranmış ve sıkı şekilde toplanmış saçlarınızla kına gecesinde daha şık görünebilirsiniz. 

Düğün gününüzde favori saç modelinizi belirlemek için günün trendlerine de göz gezdirebilirsiniz. Genç kızların severek kullandıkları kına saç tiplerinden biride; maşayla kabartılmış ve ön kısmı örgülerle hareketlendirilmiş saçlardır. Kına gecesinde şık ve salaş bir görünüm sergilemek istiyorsanız havalı saçlardan yardım alabilirsiniz. Kadınların kına gecelerinde daha elegan gözükmek için tercih ettikleri bir diğer model de; aksesuarlarla hareketlendirilmiş olan kalın örgülü saçlardır. Başta yer alan parlak taçlar saçınızı çok daha şık gösterecektir. Düğünün önemine uygun olarak taşlarla hareketlendirilen aksesuarlar kına saç modellerinde sıklıkla kullanılır.

Ön kısmı bol krepe ile arkaya yatırılmış olan saçlar arkada ense kısmında topuz yapılarak geceye uygun bir şekilde tasarlanır. Kına geceleri için favori saç modellerinden biri olan bu saç tipi düğün günlerinin de vazgeçilmez saç modellerinden biridir. İşte 2016 yılının en güzel ve özel saç modelleri örnekleri.

2016 Kına Saç Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yuvarlak Yüze Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yuvarlak Yüze Saç Modelleri, en güzel Yuvarlak Yüze Saç Modelleri ve gelin Yuvarlak Yüze Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git