Spor Mont Modelleri

Spor Mont Modelleri

Spor montlar daha enerjik giyinmek isteyen kişiler için oldukça uygun mont modelleri arasındadır. Spor mont modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden biride; şişme montlardır. Belde biten modelleri olabildiği gibi dizlere dek uzanan modelleri de mevcuttur.

Spor mont türleri genellikle renkli mont türlerinden meydana gelirler. Sarı, kırmızı, yeşil, mavi gibi montlar kış mevsiminde renkli bir görünüm çizmenizi sağlar. Spor montlar bazı modellerinde dizlere kadar uzanır. Bu montlarda kendinden kemerli modeller olduğu gibi beli büzgülü modellerde mevcuttur. Spor montlarda kapişon vazgeçilmez bir detaydır. Özelliklede tüylü kapişonlar kadınları daha havalı gösterir. Başınıza takacağınız kapişonla daha havalı görünebilirsiniz. Spor mont modelleri önden fermuarlı olabileceği gibi yandan fermuarlı olarakda kullanılabilirler. Ayrıca düğme detaylı spor mont türleri de bulunmaktadır. Montlarda kimi zaman bol cep detayıda yer alır. Cepler iki yanlarda ve üst kısımda yer alarak montlara daha fazla spor bir görünüm kazandırılır. Spor montlar bazı modellerinde kolları lastik modellerden oluşur. Uzun lastik detaylı montlar her zaman daha fazla tercih edilir. Giyimi kolay olan lastikli modeller aynı zamanda soğuğu iç kısma geçirmediği için tercih edilir.

Spor mont türlerinin çoğu modelinde iç kısımda tüylü detaylar yer alır. Sizi daha sıcak tutan bu modellerde renklerde son derece gözalıcıdır. Bordo, krem, yeşil ve kırmızı gibi renkler uzun spor mont türleri arasında yer alır.

Spor Mont Modelleri

Bir önceki yazımız olan Koton Mont Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Koton Mont Modelleri, yen Koton Mont Modelleri ve yeni sezon Koton Mont Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git