Zühre Pardesü Modelleri

Zühre Pardesü Modelleri

Zühre tesettür giyimin pardesü modelleri de diğer ürünleri gibi estetik ürünlerden meydana geliyor. Zühre pardesü modellerinde özelliklede elbiseye benzeyen pardesü modelleri son derece popüler.

Boydan boya önden fermuarlı olan pardesü modellerinin belinde yer alan kemerler pardesülerin albenisini artırıyor. Pardesülerde sadece fermuar detayları mevcut değil. Aynı zamanda kol detaylarıyla da dikkat çeken pardesüler düğmeli kol detaylarıyla da oldukça gösterişli. Düğmelerin yukarıdan aşağıya doğru sıralanmasıyla meydana gelen farklı şekiller pardesülerin albenisini artırıyor. Aynı figürlerden bel kısmında bulunan pardesüler adeta bir dış giyim ürününü elbiseye dönüştürüyor. Zühre pardesü modelleri içinde bulunan; yandan düğmeli modellere farklı detaylar ilave edilmiş. Senenin en trend modası haline gelen püsküller düğmelerin ucuna eklenerek farklı bir hava yaratılmış. Aynı zamanda yandan fermuarlı pardesü modelleri de yer alıyor. Farklı renklerle oluşturulan bu pardesüler yandan fermuarlı pardesülerin görselliğini daha da güçlendiriyor.

Koleksiyonda keçe pardesülerinde oldukça dikkat çekici modelleriyle kadınların zevkine hitap edeceğini söyleyebiliriz. Keçeli modellerin yanı sıra; kendinden desenli ve çiçek işlemeli pardesülerde katalogta yer alan ürünlerden. İplerle çiçek modeli verilmiş pardesü işlemeleri daha çok etek kısmında yer alıyor. Etek kısmı çiçek işlemeli ve kol ağızları kürklü olan pardesü modelleri özel olmak istediğiniz her günde giyilebilecek pardesü modellerinin başında yer alıyor.

2016 Yeni Sezon Zühre Pardesü Modelleri

Bir önceki yazımız olan Armine Pardesü Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Armine Pardesü Modelleri, şık Armine Pardesü Modelleri ve yeni Armine Pardesü Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git