Yeni Sezon Yelek Modelleri

Yeni Sezon Yelek Modelleri

Kadınların bazı kıyafetleri üzerine giydikleri yelek çeşitleri değişik türlerden meydana gelmektedir. En güzel yelek modelleri içinde örme yelek türleri ve kumaş yelek türleri gelmektedir. Kumaş yelekler yaz günlerinde kısa kollu gömlekler veya farklı tür üst giysileriyle birlikte giyilebilir. Kış günlerinde ise balıkçı yaka kazakların üzerine giyilebilir.

Yelek türleri içinde yer alan kumaş yelekler tişörtler üzerine bile giyilebilir. Belde biten kumaş yelekler kimi zaman tek renk gömleklerle kimi zaman ise beyaz gömleklerle oldukça uyumlu bir biçimde giyilir. Yelek modelleri içinde bulunan örme yelekler ise genellikle evlerde sıcak tutması amacı ile giyilen yelek modelleridir. Trend yelek modelleri arasında deri yelek türleri de yer alır. Dar ve deri yelek türleri salaş giyimin önemli parçalarından biridir. Beyaz tişörtlerle beraber giyilen bu yeleklerin altına giyilen deri pantolonlar oldukça şık görünür. Penye yelekler tesettürlü kadınların giydikleri yelek türleri arasındadır. Gömlekler ya da dar kazakların üzerine giyilebilir. Önden bağlamalı olan penye yelekler spor yelek türleri arasında yer alır. Dış kısmı güderi olan yakası kürk olan yelek türleri şık giyiminizi tamamlayan yelek türleri arasında yer alır. Yakası kürklü olan yelek türleri kış mevsimlerinin öne çıkan yelek modelleri arasında yer alır. Siyah, koyu kahverengi ve camel rengi bu yelekler oldukça iddialı modelleriyle popüler yeleklerdendir.

Yeni Sezon Yelek Modelleri

Bir önceki yazımız olan Tunik Yelek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Tunik Yelek Modelleri, bayan Tunik Yelek Modelleri ve şık Tunik Yelek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git