Erkek Çocuk Saç Modelleri

Erkek Çocuk Saç Modelleri

Erkek çocuklarda en az kız çocuklar kadar saçlarına dikkat ederek daha tatlı ve sevimli gözükmeye çalışırlar. Erkek çocuk saç modelleri içerisinde yer alan modellerin başında; amerikan traşı yer alır. Saçınn arka ve yan kısımları daha kısa ön kısımları iseuzun bırakılır. Genellikle sevimli çocuklara en çok yakışan saç modellerinden biridir.

Erkek çocuk saç modelleri arasında dik saç modelleri yer alır. Özellikle de ince telli saçlara sahip olan çocuklarda dik saç modelleri kullanılır. Saçlar yukarıya doğru jöle yardımıyla şekillendirilir. Her ne olursa olsun erkek çocuk saç saç tiplerini tercih ederken çocuğunuzun karakter yada simasına göre saç modeli uygulamalısınız.

Ön arka ve yan kısımları eşit uzunlukta olan saç modelleri de erkek çocuk saç tipleri arasında yer alır. Çocukların ön tarafta yer alan saçları ile arka kısımdaki saç boyutları eşit uzunluktadır. Kaşlara dek inen saçlar çocuklara sevimli bir görünüm kazandırır. Erkek saç tipleri içinde yer alan modellerin başında ön kısımları yana doğru taralı olan saç modelleri de yer alır. Kalın telli saçlara sahip olan çocuklarda daha hoş görünen bu modeller; tamamen yana doğru taralı şekilde kullanılır. Çocuklarda mantar saç tipi denilen saç şeklide erkek çocuklar arasında sıklıkla kullanılır. Üst taraf tamamen uzun alt taraflarda kısa olan saç modellerini oluşturur. Bu saç tipleri genelde ince telli saç tipine sahip olan çocuklarda kullanılır. 

Bir önceki yazımız olan Röfle Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Röfle Saç Modelleri, en güzel Röfle Saç Modelleri ve örnek Röfle Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git